Нари для «смотрящєго»

Нари для «смотрящєго»

На минулому тижні у провладному «таборі» стався черговий скандал: 21 жовтня в аеропорту «Бориспіль» при спробі вилетіти у Грецію затримали запорізького бізнесмена Євгена Анісімова, якого в окремих колах вважають кримінальним авторитетом і «наглядачем» за регіоном, а також його охоронця Андрія Гречковського на прізвисько Грек.

Справа «запорізьких паламарів»

Запорізький апеляційний суд не відправив на дорозслідування «справу паламарів», чим відкинув аргументи захисту і підтвердив звинувачувальний вирок суду першої інстанції. 25 жовтня суддя Юрій Бойков озвучив рішення, яке підтвердило провину трьох запоріжців у підриві Свято–Покровського храму в Запоріжжі (нагадаємо, що внаслідок НП 28 липня 2010 року загинула 80–річна монахиня, ще вісім осіб були поранені).

А «Сорока» як пальне!

А «Сорока» як пальне!

49 квадратів минувшини. На Хортиці, неподалік бази відпочинку комбінату «Запоріжсталь», днями знайдено ще одне древнє святилище. Археолог Дмитро Никоненко (саме він «наштовхнувся» на знахідку) і його колеги, зрештою, вагаються — святилище це чи поховання?

Вирок без звинувачень?

Вирок без звинувачень?

Черговим і незаперечним доказом «сліпоти» українського правосуддя стає процес над трьома мешканцями Запоріжжя, котрим інкримінують підрив Свято–Покровського храму в обласному центрі 28 липня 2010 року. Нагадаємо, що тоді, як повідомляла «УМ», при вході у церкву вибухнув саморобний пристрій, унаслідок чого кілька мирян отримали поранення, а 80–річна монахиня померла у шпиталі.

«Захищаюсь від банди в погонах!»

«Захищаюсь від банди в погонах!»

Відомого в регіоні промисловика, кандидата економічних наук Ярослава Пижинського затримали ще у лютому й утримували у СІЗО півроку. «Те, що відбувається зі мною, може статися з будь–яким іншим підприємцем області. Ці люди, прикриваючись службовим статусом, творять безмір, на який не йдуть навіть у кримінальному середовищі, де не прийнято чіпати сім’ю, дітей, — каже пан Пижинський вже на волі.

То зліт, то посадка...

То зліт, то посадка...

Міжнародний статус «повітряних воріт» столиці козацького краю усіма: колективом, владою і передовсім пасажирами — завше сприймався як аванс за позитивні переінакшення у роботі підприємства, які врешті–решт повинні були статися. Минали роки, але свято перемін на вулицю Блакитну не приходило: міжнародний аеропорт «Запоріжжя» піднімав не планку сервісу, а лише нечисленні групи пасажирів.

Вшанували Чорного корсара

Вшанували Чорного корсара

З нагоди Дня українського козацтва на Хортиці відбулася низка заходів, з–поміж яких цьогоріч родзинкою можна вважати ритуал посвячення в козаки засновника ВМС США і легендарного... тапера ХVIII сторіччя. Джон Пол Джонс, відомий в історії «пірат у законі», за своє яскраве й наповнене пригодами життя побував і в козацькому краї, воював проти турків.

Смертельна пристрасть

У травматології запорізького міського шпиталю № 5 ніяк не може прийти до тями 41–річний мешканець Херсонської області, котрий вижив після трагедії на залізниці. Унікальність цієї НП засвідчують як співробітники лінійного відділення міліції, так і медики: у їхній практиці аналогічного за абсурдом випадку не було.

Копали, та неглибоко

Перебування спеціальних підрозділів під Новобогданівкою давно стало притчею во язицех. Можновладці всіх рівнів ледь не щомісяця рапортують про повне зачищення території артбази. Востаннє це було навесні, однак минуло усього нічого, і фініш робіт знову було відтерміновано. Із 20 квітня — на осінь.

103 подає SOS

Унікальну систему захисту медичних працівників поточного тижня почали впроваджувати у Запоріжжі. Нагальність такого кроку виникла давно, пришвидшила ж його травнева трагедія в обласному центрі, коли від рук психічно хворої людини на місці виклику карети швидкої допомоги загинула жінка–фельдшер.