Неймовірні поневіряння українців в Україні

Неймовірні поневіряння українців в Україні

Другий рік держава наша з новим Президентом. Проте іноді здається, що ми все ще живемо в «епоху ЯнуКровича». Принаймні чиновницьке й корпоративне нахабство продовжує процвітати в багатьох сферах нашого життя. Після Майдану Україна змінилася. Та не змінилися порядки й «статути» в багатьох її «монастирях».

Із курорту — на нари

Із курорту — на нари

Позавчора колегія суддів під головуванням Ігоря Пшеничного винесла вирок у справі самопроголошеного мера Бердянська Віктора Калаянова. Прес-служба прокуратури Запорізької області акцентує, що бердянська Феміда підтримала позицію силового відомства в оцінці злочинів 57-річного сепаратиста.

Вище гір може бути лиш... небо!

Вище гір може бути лиш... небо!

Уродженець українського Приазов’я, герой світової «Хроніки людства» 63-річний Федір Конюхов продовжує, попри вік, дивувати своїми екстремальними досягненнями. Про них «УМ» інформувала читачів упродовж щонайменше десяти років. Нагадаємо, ще п’ятнадцятирічним Федір відзначився уперше, перепливши простим човном з веслами Азовське море.

«Червоний» Бердянськ — для «зелених чоловічків»?

«Червоний» Бердянськ — для «зелених чоловічків»?

Воно нібито й доцільно — здати в оренду де-факто «мертве» майно, яке ти не використовуєш роками; нібито навіть і благородно — заробити якусь копійчину для міського бюджету. Якби не дві суттєві обставини: з ким влада має намір укласти договір про оренду і, власне, про владу з якою репутацією йдеться.

Сін, АТО й... кохання

Упродовж останніх років запорізькому мерові Олександру Сіну спокій тільки сниться. Ще на десятий день зими у запоріжців виникло стільки претензій до міського голови, що вони змусили міського очільника написати заяву про свою відставку.

«Пливе кача»... Не всі плачуть?

«Пливе кача»... Не всі плачуть?

Велелюдними були нещодавні скорботні заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні на Тернопіллі. Із тих майже шістдесяти краян, які загинули на Євромайдані та в зоні АТО, найчастіше згадували Олександра Капіноса, Назара Войтовича, Устима Голоднюка, Ігоря Костенка, Тараса Слободяна.

Вальтер «відстрілявся» остаточно...

Про смерть 57-річного Сергія Вальтера черговому Мелітопольського міськвідділу міліції повідомили родичі градоначальника. Деталей НП слідчі наразі не розголошують, однак достеменно відомо, що з життя градоначальник пішов того дня, коли мало б розпочатися судове слідство у карній справі, основним фігурантом якої був він.

Насилля — у гігабайтах

Упродовж щонайменше чотирьох років 30–річний мешканець регіону не лише знущався над своєю неповнолітньою донькою, а й зафільмовував факти наруги. Спершу — для себе, а з часом почав виставляти фото і відеоролики на відповідних інтернет–сайтах.

«Клоуна на поруки? А Дудки!»

«Клоуна на поруки? А Дудки!»

Апеляційний суд Запорізької області відмовився видати на поруки Євгена Анісімова, затриманого 21 жовтня в аеропорту «Бориспіль» при спробі вилетіти до Греції (як повідомляла «УМ», епатажному бізнесмену, відомому у кримінальних колах на прізвисько Клоун, інкримінують здирництво).

Орли для альтруїстів

«Хорошими ділами прославитись ніяк», — казала героїня відомого мультика. Спростувати цю фразу вирішили на Запоріжжі. Група підприємців зініціювала, а громадські організації «Фонд добрих справ» і «Запорізький вектор» узялися за реалізацію проекту «Олександрівська премія».