Харків’яни зібрали 14 тон будматеріалів для допомоги постраждалим в Ічні

Днями харків’яни зібрали і відправили на Чернігівщину 14 тонн будівельних матеріалів. Шифер, цемент і шпаклівка будуть використані під час ремонту будівель, що постраждали від вибухів на арсенальних складах в Ічні.

Харківський суд заборонив прокремліську громадську організацію «Русь триєдина»

На Харківщині поменшало ще на одну громадську організацію, члени якої підтримали у 2014 році проект РФ під назвою «русская вєсна».

Жахлива ДТП у Харкові рік потому: розслідування досі не зрушило з мертвої точки

Річниця страшної ДТП на вулиці Сумській, коли автомобіль Олени Зайцевої врізався у натовп пішоходів, ніскільки не наблизила кінець розслідування резонансної справи.

Теги: ДТП, суд, Харків

Харківські умільці створили оригінальний мотоцикл для чемпіонату світу з кастомайзингу

Днями у Німеччині стартує черговий чемпіонат світу з кастомайзингу, на якому майстри продемонструють швидкість своїх саморобних машин.

СБУ звинуватила голову однієї з райдержадміністрації Харкова у роботі на ФСБ

Співробітники СБУ та Харківська обласна прокуратура відкрили кримінальне провадження проти Максима Мусєєва, який уже кілька років поспіль очолює один з адміністративних районів (Холодногірський. — Авт.) Харкова.

Український інженер зібрав в інтернеті 185 тис. дол. на виробництво унікальних навушників

Український інженер зібрав в інтернеті 185 тис. дол. на виробництво унікальних навушників

Роман Ландик над створенням гаджетів, що відтворюють звук, працює вже десять років, тому його фінальну модель Verum 1 можна назвати результатом тривалих інженерних досліджень.

У Харкові пройде конкурс молодих композиторів, які можуть отримати титул нових класиків

Харківський національний оперний театр імені Лисенка та Український культурний фонд підписали договір на проведення конкурсу молодих композиторів, які зможуть представити на суд журі свою оперу чи балет.