Урбаністичний Курбас: у Харкові відтворили атмосферу вистав «Березоля»

У «ЄрміловЦентрі» у Харкові 18 січня почала роботу виставка, покликана максимально відтворити дух експериментального новаторства Леся Курбаса.

У справі Кернеса про викрадення двох євромайданівців з'явились нові подробиці

Київський районний суд Полтави днями продовжив розглядати справу Геннадія Кернеса, якого разом з його охоронцями підозрюють у викраденні двох євромайданівців.

Харківського лікаря-онколога засудили до 10 років за вбивство зятя ін’єкцією

Комінтернівський районний суд Харкова на 10 років позбавив волі лікаря, який, захищаючи майнові інтереси доньки, убив свого зятя. У якості зброї медик вирішив використати шприц, наповнений препаратом, що миттєво провокує серцево-легеневу недостатність.

У Харкові судитимуть батьків, які замордували свого трирічного малюка

Харківські слідчі направили до суду обвинувальний акт стосовно батьків трирічного малюка, що у вересні минулого року помер від тяжких травм та голоду.

Харківський винахідник створив в рази ефективнішу від Tesla батарею для авто

Харківський інженер-електромеханік Олександр Цихмистро запатентував винахід, якому може позаздрити сам Ілон Маск — засновник американської компанії Tesla, що спеціалізується на випуску електромобілів.

Держкомтелерадіо заборонило ввезення 20 російських книжок через екстремістський підтекст

Держкомітет iз питань телебачення та радіомовлення заборонив ввезення в Україну 20 книг, виданих у Росії впродовж двох останніх років.

Мати захопника «Укрпошти» в Харкові назвала його психічно хворим

Сорокарічний Володимир Безух, який понад 6 годин утримував заручників у приміщенні пошти, проведе в СІЗО наступні два місяці. Таке рішення виніс Київський районний суд міста, відмовивши підозрюваному у внесенні застави.

На свободу випустили організатора «руської весни» у Харкові

Київський районний суд Харкова виніс вирок у справі координатора проросійського руху «Південний Схід» 69-річного Юрія Апухтіна ще кілька місяців тому, позбавивши волі на шiсть років.