Постраждалі через війну українці зможуть отримувати психологічну підтримку онлайн

Із жовтня у Харкові запрацював проект Let’s talk!, який у режимі онлайн надаватиме консультації людям, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні.

Теги: АТО, Україна

Штепу знову взяли під варту через поломку електронного браслета

Кілька днів тому Ленінський районний суд Харкова таки звільнив Нелю Штепу з-під варти, замінивши трирічне утримання в СІЗО на цілодобовий домашній арешт з обов’язковим носінням електронного засобу контролю.

У Харкові відкрили перший в Україні колумбарій для домашніх улюбленців

Окрім давно відкритого під Харковом кладовища для тварин, у місті діятиме поки що єдиний у країні колумбарій для поховання праху домашніх улюбленців. Він складається з 26 стін, у яких висічено 1560 поховальних яток.

Теги: Харків

В Україні відкрили перший комфортабельний корпус для довічно ув'язнених

Дев’ятеро «довічників», які відбувають покарання у Темнівській чоловічій колонії на Харківщині, переселилися до окремого комфортабельного корпусу.

Російська розвідка активно вербує українців для дискредитації України — глава СБУ

Численна резидентура російської розвідки — 18 осіб — потрапили до СІЗО після того, як правоохоронці отримали дані про їхнє ймовірне співробітництво з російською ФСБ.

Теги: Росія, СБУ

Допомога талантам: як у селі на Харківщині попри всі труднощі виховують музикантів

Допомога талантам: як у селі на Харківщині попри всі труднощі виховують музикантів

Для того щоб виховати музиканта у сільській глибинці, одного зусилля дитини і педагога замало. Часто між днем старту і першим успіхом лежить не лише п’ятирічний марафон iз відточення навиків гри, а й реальна 10-кілометрова дорога, яку нерідко треба долати пішки.

Поліція затримала бандитів, які видурювали гроші за «визволення» родичів із тюрми

Шахрайську фразу: «Ваш син у поліції. Несіть гроші за визволення» вже чули сотні громадян упродовж кількох років, але тільки днями харківським правоохоронцям удалося вперше виявити і затримати п’ятірку безсоромних зловмисників.

Захоплива давнина: науковці готують четверту «Ніч історії» у Харківській філармонії

У ніч з 26 на 27 серпня любителі захоплюючих оповідок про давнину вчетверте зберуться у залі Харківської філармонії, аби прослухати більше десятка лекцій від дев’яти істориків.

Оцифрувати пам’ять: єдиний у Харкові музей в’язнів концтаборів може отримати онлайн-платформу

На презентації грантової програми «Креативна Європа», що днями проходила у Харкові, окрім культурологічних і соціальних проектів, була розглянута і пропозиція школи №160 «оцифрувати» їхній музей в’язнів концтаборів.