Головний історик Слобожанщини: як Дмитро Багалій повернув Харкову його українське коріння

Головний історик Слобожанщини: як Дмитро Багалій повернув Харкову його українське коріння

В історії України було чимало видатних людей, які, попри політичний прес і жорстку цензуру московських режимів, берегли і зміцнювали її національну культуру.

Харківський університет Повітряних сил опинився в епіцентрі одразу двох скандалів

За підозрою в розтраті 2,4 мільйона гривень наприкінці минулого тижня затримали начальника Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба Андрія Алімпієва.

Американський інвестор планує вкласти в «Антонов» 150 мільйонів доларів

Американський інвестор планує вкласти в «Антонов» 150 мільйонів доларів

На Міжнародній авіавиставці Dubai Airshow 2017, що наразі проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах, було досягнуто домовленості про залучення на Харківське державне авіаційне виробниче підприємство 150 мільйонів доларів інвестицій.

Оплатіть недбалість: житель Балаклеї позивається до Міноборони і СБУ

У Київському районному суді Харкова розглядається позов жителя міста Балаклея Андрія Усатенка, садиба якого серйозно постраждала під час вибухів на арсенальному складі навесні цього року.

Теги: СБУ, суд, Харків

У Харкові засудили до ув'язнення і одразу ж звільнили чотирьох учасників «руської весни»

Судовий процес над проросійськими активістами, що тривав у Харкові з квітня 2014 року, завершився досить несподіваним результатом.

У Харкові відкриють перший в Україні соціальний готель

Німецька федеральна компанія GIZ та Харківська мерія завершують облаштування соціального готелю для людей, які позбулися даху над головою внаслідок надзвичайних ситуацій — такий тип помешкання облаштовується в Україні вперше.

Теги: Харків

Луценко вважає вбитого у Харкові бізнесмена причетним до розстрілу Дениса Вороненкова

У вихідні у Харкові, по вулиці Клочківській, кілер розстріляв автомобіль «Ауді» харківського підприємця Едуарда Аксельрода. Убивця ховався між автівками, припаркованими біля будинку жертви, тому, як тільки чоловік в’їхав у двір, його накрила автоматна черга.

Батьки винуватиці харківської ДТП вибачилися перед сім’ями загиблих і постраждалих

На розі вулиць Сумської та Мечникова, де «Лексус» Олени Зайцевої забрав життя шістьох людей, правоохоронці провели вже другий за останній тиждень слідчий експеримент.

Теги: ДТП, Харків