Громадські організації Харкова разом із Володимиром Жемчуговим провели благодійний аукціон

Громадські організації Харкова разом із Володимиром Жемчуговим, який сам пережив жахіття полону, провели аукціон «Допомога родинам заручників».

Теги: АТО, Харків

ХТЗ планує випустити до кінця року тисячу тракторів

ХТЗ планує випустити до кінця року тисячу тракторів

Із початку року Харківський тракторний завод випускає по 100-120 машин щомісяця. Якщо взятий темп зберігатиметься й далі, то підприємство збудує до січня загалом тисячу одиниць сільськогосподарської техніки.

Харківщина отримає додаткові частоти для радіомовлення українською

Уже незабаром Харківський регіон отримає пакет майже з тридцятьма радіочастотами для потреб FM-радіомовлення. Після цього фактично кожен район області матиме додатково у своєму розпорядженні нову українську радіостанцію.

Теги: мова, Харків

Постраждалі через війну українці зможуть отримувати психологічну підтримку онлайн

Із жовтня у Харкові запрацював проект Let’s talk!, який у режимі онлайн надаватиме консультації людям, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні.

Теги: АТО, Україна

Штепу знову взяли під варту через поломку електронного браслета

Кілька днів тому Ленінський районний суд Харкова таки звільнив Нелю Штепу з-під варти, замінивши трирічне утримання в СІЗО на цілодобовий домашній арешт з обов’язковим носінням електронного засобу контролю.

У Харкові відкрили перший в Україні колумбарій для домашніх улюбленців

Окрім давно відкритого під Харковом кладовища для тварин, у місті діятиме поки що єдиний у країні колумбарій для поховання праху домашніх улюбленців. Він складається з 26 стін, у яких висічено 1560 поховальних яток.

Теги: Харків

В Україні відкрили перший комфортабельний корпус для довічно ув'язнених

Дев’ятеро «довічників», які відбувають покарання у Темнівській чоловічій колонії на Харківщині, переселилися до окремого комфортабельного корпусу.