Протягом тижня в харківському екопарку випустять на волю рекордну кількість кажанів

У харківському Центрі реабілітації рукокрилих уже шосту весну поспіль випускатимуть після зимівлі врятованих від холоду кажанів. Днями з рук біологів випурхнула перша тисяча «підопічних», але це тільки початок.

Після помилування на волю вийшла перша засуджена в Україні до довічного ув'язнення

Із Качанівської жіночої колонії в Харківській області відпустили львів’янку, яку першою в Україні було засуджено до довічного ув’язнення. Любов Кушинська, засуджена за вбивство двох чоловіків, була помилувана Президентом Петром Порошенком і вийшла на волю.

На Харківщині «зеленим» активістам довелось власноруч гасити пожежу у заказнику «Ковиловий степ»

На Харківщині «зеленим» активістам довелось власноруч гасити пожежу у заказнику «Ковиловий степ»

«Зеленим» активістам на Великдень довелося власноручно гасити пожежу на території заказника «Ковиловий степ», розташованого між Харковом та Чугуєвим.

Квітневий потоп: від великої води потерпають на Сумщині, Полтавщині та Харківщині

Квітневий потоп: від великої води потерпають на Сумщині, Полтавщині та Харківщині

Найбільше постраждало від весняної повені 48-тисячне місто Охтирка на Сумщині, вулиці якого за одну ніч перетворилися на водні канали.

Фахівці заявляють про техногенну катастрофу у Лозовій через аварію водяного колектора

Із середини березня у Лозовій та приміському селищі Домаха, де разом проживає 45 тисяч людей, невідворотно руйнується старий каналізаційний колектор.

Кабмін дозволив рятувальним службам перевіряти ТРЦ і школи

Регіональні підрозділи Держслужби України з питань надзвичайних ситуацій цього року серйозно візьмуться за перевірку установ, де порушення техніки безпеки може призвести до масової загибелі людей.

На Харківщині орендатору ставка дали 150 годин суспільних робіт за побиття рибалки

Інцидент стався на березі ставка у селі Новоосинівка Куп’янського району. Керівнику місцевого приватного сільськогосподарського підприємства «Перемога», який орендує це водоймище, не сподобалося, що чоловік прийшов сюди ловити рибу.

Помер один із засновників харківського Літературного музею Анатолій Перерва

Не стало Анатолія Антоновича Перерви — поета, слобожанського класика, невтомного подвижника, який упродовж багатьох десятиліть лишався душею української інтелігенції Харкова.

У Харкові понад 200 нарко- та алкозалежних «лікували» жорстокими знущаннями

У приватному будинку, розташованому в Немишлянському районі Харкова, правоохоронці виявили реабілітаційний заклад, що більше схожий на страшну в’язницю.