Такою шиєю тільки штанги гнути!

Після встановлення цього незвичайного силового рекорду донеччанин Дмитро Халаджі цілком заслуговує на звання «найміцнішої шиї України». Адже фахівці кажуть, що жодними тренуваннями таких результатів неможливо досягти. Дмитро — дійсно феномен, який має дуже міцні кістки. В іншого спортмена вони просто хруснули б під такою вагою...

Цар лікуватися бажають!

Цар лікуватися бажають!

Увіковічнені в міді лев із дичиною та левиця з левенятами вже майже 80 років прикрашають одеський Міський сад, що розташований на розі вулиць Дерибасівської та Преображенської. За весь цей час їх ремонтували лише косметично та нашвидкуруч, хоча велична скульптурна група має дуже давню та непросту історію.

Новорічний вогник з димком,

6 вересня на кіностудії ім. Довженка розпочалися зйомки новорічного проекту «Блакитний вогник» для телеканалу «Інтер». І вже з першого знімального дня його назва себе виправдала. Щоправда, вогник був не абстрактно-блакитний, а натуральний — жовтогарячий.

А ти будеш прапороносцем?

А ти будеш прапороносцем?

Уперше українці завтра відзначатимуть День прапора. Де і за скільки можна придбати прапор у столиці, з'ясовувала «УМ».
Придбати жовто-блакитний стяг кияни можуть у самому серці міста. Узяти хоча б підземний перехід на розі Хрещатика та вулиці Богдана Хмельницького — там розташувалися дві ятки з державною символікою. Прапор стандартного розміру (приблизно 80х150 см) коштує 50 гривень. Маленькі прапорці — 2—3 гривні. Під майданом Незалежності, у переході, «стандартний» двоколор коштує вже 25 гривень, а от біля Головпоштамту можна знайти українські прапори, прикрашені ще й тризубом. За такі продавці пропонують викласти по 30 гривень. Для заощадливих людей тут існує інша пропозиція — можна придбати прапор без герба, але за 15 гривень.

Узвіз готується до реконструкції

Узвіз готується до реконструкції

Андріївський узвіз, прогулюючись яким можна з приємністю «вбити» не те що кілька годин, а навіть цілий день, незабаром можуть перекрити для відвідувачів. Річ у тім, що багато будинків, розташованих на цій культовій вулиці, перебувають в аварійному стані. І туристам, яких тут щодня безліч, часто доводиться «милуватися» не стільки архітектурою Узвозу, скільки затягнутими в монтажну сітку будинками i спотикатися об розбиту бруківку.

Нехай буде анонiмно...

Днями в КМДА відбулися громадські слухання щодо перешкоджання розповсюдженню наркоманії у місті. Спочатку присутнім показали короткий фільм про петербурзьких наркоманів, жахаючий своїми послідовними прикладами (ось це — дівчина Іра, це — її труп дві години потому, а це вже — її прогнила зсередини печінка...), а далі кожен присутній міг висловити свою точку зору щодо хвилюючої проблеми.