Факти? Слово проти слова

Факти? Слово проти слова

Караван судових засідань — і знову все без змін. 27 січня добровольця, бійця 81-ї аеромобільної бригади Андрія Сарвіру (Санчеса), якого засудили до п’яти років позбавлення волі за бійку семирiчної давності з місцевим мажором, залишили під вартою до рішення Апеляційного суду, де розглядається скарга Сарвіри.

Штурмом владу не пройняти?

Про те , що знову визріває необхідність пікетування вінницької міської ради, активісти заявляли під час традиційного в обласному центрі віча. За час, відколи у Вінниці розігнали тарифний майдан (на початку грудня минулого року), звісно, нічого на краще не помінялось.

І в кіборгів болять рани

І в кіборгів болять рани

Морозного та сонячного ранку, коли Україна відзначала річницю запеклих боїв у Донецькому аеропорту та вшановувала пам’ять загиблих там кіборгів, у Вінниці рідні, знайомі та друзі згадували тих, хто не повернувся додому.

До дому, до хати, до рідної альма-мати...

До дому, до хати, до рідної альма-мати...

Якимось дивним чином диспут, що нещодавно проводився у стінах вінницького ДонНУ — «Деокупація. Повернення. Освіта», де педагоги, активісти, представники влади думали-гадали, що робити з освітою у випадку деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей, як відновити вищі навчальні заклади на цій території та скільки для цього потрібно кадрових і фінансових ресурсів, збігся з напруженим очікуванням суспільством результатів рулетки: чи Президент і притиснутий ним парламент продадуть майбутнє

«Подвійний» удар

«Подвійний» удар

Днями в центрі Вінниці вдосвіта, о 4:15, коли по місту їздять лише поодинокі машини, на перехресті вулиць Соборна (центральна) та Театральна зіткнулися два автомобілі. У результаті ДТП загинув 22-річний вінничанин. За життя 21-річного пасажира ведуть боротьбу лікарі.

Регіональні політігрища: черговий рівень складності

Регіональні політігрища: черговий рівень складності

Чимало провладних аналітиків вважає, що вибори до місцевих рад, формування коаліційної більшості у Вінницькій обласній раді, підкилимні ґешефти «з ким треба» та політичні репресії «кого треба» забезпечать період принаймні дворічної політичної стабільності в області.

І за чужі гроші не стали хороші…

І за чужі гроші не стали хороші…

Схоже, Вінниччина втратила можливість стати пілотним регіоном для унікального проекту з допомоги в організації бізнесу переселенцям з Криму та Донбасу. Європейським донорам дедалі прискіпливіше доводиться моніторити витрати кожного грантового євроцента, виділеного ними для втілення наших життєво необхідних планів.

«Покращення»: їхати нічим

«Покращення»: їхати нічим

Коли на Вінниччині одну за другою закривали сільські школи, то учням і їхнім батькам обіцяли «золоті гори». Останній голова Вінницької ОДА періоду Януковича Іван Мовчан сказав навіть, що йому дешевше сільських дітей відправити на навчання в Англію, ніж утримувати малокомплектні сільські школи.