Навмисні «висяки»?

Навмисні «висяки»?

Підмічено, що судові засідання, які відбуваються у Вінниці щодо активіста Юрія Павленка (Хорта) та добровольця АТО Андрія Сарвіри (Санчеса), за невеликими винятками, проходять паралельно в один і той самий день і майже в один і той самий час. Так було й востаннє, у день Святвечора. Проте на присутність у судових залах численних груп підтримки представників різних громадських організацій, побратимів із фронту, правозахисників це не вплинуло. У кожній із судових зал було близько ста чоловік. Однак справи «підвісили» на невизначений термін.

Переїхав на переїзді

Трагічні пригоди на залізничних переїздах Вінницької області минулого року пересунули й у нинішній. От і днями на нерегульованому залізничному переїзді біля с. Парпурівці Вінницького району під потяг потрапили чоловік та жінка.

ЗаПОРОШЕНі сажею готові до бунту

ЗаПОРОШЕНі сажею готові до бунту

«Якась напасть на наше місто, — бідкаються мешканці райцентру Гайсин, — то ледве добились, щоб вантажівки об’їжджали місто, а не добивали й не забруднювали вулиці, то роками з водою ніяк не вирішувались проблеми, а тепер не можна відмитись від сажі, що нею вкриває місто місцевий цукровий завод.

Добривадля ґрунту прем’єрства Гройсмана?

Розігнавши Тарифний майдан, влада Вінниці одразу взяла на озброєння критики уряду частину його вимог. Щоправда, раніше дружні до влади ЗМІ як могли таврували людей, котрі дозволили собі відкрито критикувати власних «слуг народу» подібними претензіями.

«Нагріла» пічка

Нещасливим виявився початок нового року для трьох сімей Вінниччини: підступні пожежі залишили їх без житла.

Першого січня загорівся цегляний будинок у густонаселеному районі обласного центру по вулиці Свердлова, де, до речі, розташовується Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону.

Послання Голодомору

Послання Голодомору

Голодомор не дає про себе забути: ні правдивим, ясним усвідомленням історичної правди, ні (для тих, хто сумнівається) речовими доказами.

Унікальна знахідка з 1932 року вкотре сколихнула сумні спогади серед мешканців села Великі Крушлинці, що неподалік Вінниці.

«Небесний тихохід»

«Небесний тихохід»

Фахівці навчально-наукового центру «Небесна долина», що діє у Вінницькому національному технічному університеті, передали військовослужбовцям розвідувального підрозділу, який виконує завдання в зоні бойових дій на сході України, безпілотний розвідувальний комплекс власної розробки.

Автопробігом — по «перевертнях»

Автопробігом — по «перевертнях»

Останні передноворічні дні на Вінниччині ознаменувалися не лише масштабним протестом аграріїв, а й гучною акцією ГО «Дорожній контроль» під гаслом «Ні старим кадрам у новій поліції!». Автопробіг iз вимогою припинити свавілля в органах правопорядку до активістів «ДК» долучив і сотні місцевих автолюбителів, котрі півдня курсували вулицями обласного центру на машинах із увімкненими сигналами та українськими прапорами.