Замість Червоної книги — чорна

Замість Червоної книги — чорна

Загибель зубрів, котрі занесені до Червоної книги, на Вінниччині викликала чималий резонанс. За різними даними, під лід ставка потрапило й зникло від 10 до 15 тварин. Із самого початку шквал обвинувачень у ЗМІ та соцмережах посипався на чиновників із депутатами — любителів забороненого полювання на тварин, якi охороняє закон.

«Гнать цей уряд треба поганою мітлою!»

«Гнать цей уряд треба поганою мітлою!»

На останній сесії Вінницької обласної ради не на жарт розгорнулася дискусія щодо питання про відставку уряду та прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. В результаті рада все ж ухвалила звернення до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної ради та інших обласних рад України з вимогою уряду зійти з владної арени.

Мінус п’ять, або Беззаперечне право презумпції

Мінус п’ять, або Беззаперечне право презумпції

Апеляційний суд Вінницької області скасував рішення суду першої інстанції, згідно з яким доброволець, боєць 81-ї аеромобільної бригади Андрій Сарвіра — позивний Санчес — мав провести за ґратами п’ять років. 10 лютого, після проведених у СІЗО чотирьох місяців, Сарвіра повернувся додому.

Життя на полотні

Життя на полотні

Ця історія взаємодопомоги неймовірна — десантник, мешканець села Пилява, Тиврівського району, який втратив ногу в боях під Луганськом, вирішив допомогти пізнати повноцінне життя абсолютно сторонній дитині з хворобою мозку. Щоб зібрати гроші на операцію п’ятирічній дівчинці, хлопець вишиває на продаж ікони.

Замітаючи сліди

Замітаючи сліди

Кілька годин минуло після оголошення плану «Перехоплення», як поліція впіймала втікача, водія автомобіля ВМW із молдовськими номерами, підозрюваного у скоєнні смертельної ДТП поблизу села Людавка Жмеринського району.

Щоб хати не тужили

Щоб хати не тужили

Вимираюче село Букатинка Чернівецького району завдяки художнику Олексію Альошкіну поволі перетворюється у масштабний музей. Таким його роблять численні розписи на покинутих хатах.

Педагогічний абзац

Калинівський районний суд виніс вирок учителю однієї зі шкіл району, який демонтував комплектуючі частини комп’ютерного класу. Чоловік розбирав системні блоки та продавав запчастини.

Гайку перетиснули — «Свободу» надщербили

Топовою політичною новиною цими днями на Вінниччині стала інформація, що депутат облради, одна зі знакових фігур обласного осередку ВО «Свобода» Володимир Барцьось зі скандалом вийшов із партії. Молодий політик різко розкритикував діяльність обласного керівництва ВО «Свобода», а у відповідь отримав звинувачення у шантажі.

Я візьму той рушник, простелю, наче долю...

Я візьму той рушник, простелю, наче долю...

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка «Рушникова дорога Донбасу». В експозиції представлено 74 рушники, що їх вишивали майстрині зі сходу: Авдіївки, Волновахи, Слов’янська та інших куточків Донбасу. Головним експонатом виставки став витвір «Натхнення», над яким «чаклували» 24 рукодільниці.