«Вепром» — у спину

Суперечка щодо війни на Донбасі стала причиною смерті на мирному Поділлі. Трагедія сталася в селі Війтівка Бершадського району. Ввечері біля місцевого кафе посварилися двоє чоловіків. За словами свідків, односельці розійшлися в поглядах щодо подій на сході України.

Всесвіт з-під стріхи

Всесвіт з-під стріхи

Художники, як і всі творчі люди, своєрідні й вразливі, кожен iз них носить у собі цілий світ відчуттів, знань, досвіду, вмінь і... передбачень. Словом, справжній Космос. Вінничанин Володимир Козюк — народний художник України, відомий колекціонер, меценат, збирач старожитностей — митець глибокий та багатогранний.

Комплектувати перемогу

Нещодавно у Вінниці підписали меморандум про розширення співпраці між «Укроборонпромом» та машинобудівними заводами області. Йдеться про виготовлення комплектуючих частин до танків та БТРів. Чиновники переконані: з восьми тисяч найменувань різноманітної продукції, необхідної для державного оборонного концерну, підприємства Вінниччини можуть виготовляти половину.

На голову не налазить

На голову не налазить

На традиційне віче у Вінниці порядок денний стрімко виніс палаючий скандал останнього тижня, що обговорювали на кожному перехресті й у громадському транспорті: начальником Головного управління Національної поліції в області призначили Антона Шевцова.

«Титанік» іде на таран

«Титанік» іде на таран

Даремно раділи, що нафта дешевшає. Нові реалії продовжують своє повзуче, але впевнене просування вперед спиною. Нормальний борщ уже давно зжерла інфляція. Споживчий кошик для середнього українця розрахований держкомстатом, очевидно, орієнтуючись на мертвих і ненароджених.

Земне тяжіння залюбленої в небо

Земне тяжіння залюбленої в небо

Уже два десятиліття живе у вінницькій глибинці — у селі Печера Тульчинського району — заслужена артистка України й колишнього СРСР Людмила Іванівна Алфімова. Знімалася вона в музичній комедії «За двома зайцями» в ролі монашки Миронії.

Адвокати-«фронтовики»

Усі партійні заходи та заяви «Народного фронту» останнім часом і так не сприймалися всерйоз. А після того, як нинішні вожді в процесі розіграшу народу за чечетовською комбінацією «розвели як кошенят» навколо «відставки» Кабміну та залишили за собою всі попередні важелі впливу на ситуацію в країні, то й поготів. Ну а на Вінниччині — тим більше.

45 днів по-людськи, а потім...

Чималий резонанс викликало у Вінниці будівництво нового притулку для собак. У першу чергу захисників тварин у програмі майбутнього закладу шокувало, що хвостатих у майбутньому притулку, в разі, якщо їх ніхто не забере додому протягом 45 днів, піддадуть евтаназії.

КОПайте глибше

КОПайте глибше

Присяга нової патрульної поліції Вінниці відкладалася із дня на день — організатори підлаштовувались під можливість приїзду до обласного центру Президента Порошенка. І от 22 лютого Вінниця стала 14-м містом, де стартувала патрульна поліцейська служба.

Хочеш змін? «Посидь»

Хочеш змін? «Посидь»

Сім годин Вінницька облрада «маринувала» активістів, аж доки після розгляду більш ніж півсотні питань не перейшла до очікуваного в розділі «Різне» — прийняття звернення депутатів до керманичів держави з вимогою через «неприпустимість здійснення політичних репресій» звільнити політичних в’язнів України, зокрема вінничанина Юрія Хорта.