На голову не налазить

На голову не налазить

На традиційне віче у Вінниці порядок денний стрімко виніс палаючий скандал останнього тижня, що обговорювали на кожному перехресті й у громадському транспорті: начальником Головного управління Національної поліції в області призначили Антона Шевцова.

«Титанік» іде на таран

«Титанік» іде на таран

Даремно раділи, що нафта дешевшає. Нові реалії продовжують своє повзуче, але впевнене просування вперед спиною. Нормальний борщ уже давно зжерла інфляція. Споживчий кошик для середнього українця розрахований держкомстатом, очевидно, орієнтуючись на мертвих і ненароджених.

Земне тяжіння залюбленої в небо

Земне тяжіння залюбленої в небо

Уже два десятиліття живе у вінницькій глибинці — у селі Печера Тульчинського району — заслужена артистка України й колишнього СРСР Людмила Іванівна Алфімова. Знімалася вона в музичній комедії «За двома зайцями» в ролі монашки Миронії.

Адвокати-«фронтовики»

Усі партійні заходи та заяви «Народного фронту» останнім часом і так не сприймалися всерйоз. А після того, як нинішні вожді в процесі розіграшу народу за чечетовською комбінацією «розвели як кошенят» навколо «відставки» Кабміну та залишили за собою всі попередні важелі впливу на ситуацію в країні, то й поготів. Ну а на Вінниччині — тим більше.

45 днів по-людськи, а потім...

Чималий резонанс викликало у Вінниці будівництво нового притулку для собак. У першу чергу захисників тварин у програмі майбутнього закладу шокувало, що хвостатих у майбутньому притулку, в разі, якщо їх ніхто не забере додому протягом 45 днів, піддадуть евтаназії.

КОПайте глибше

КОПайте глибше

Присяга нової патрульної поліції Вінниці відкладалася із дня на день — організатори підлаштовувались під можливість приїзду до обласного центру Президента Порошенка. І от 22 лютого Вінниця стала 14-м містом, де стартувала патрульна поліцейська служба.

Хочеш змін? «Посидь»

Хочеш змін? «Посидь»

Сім годин Вінницька облрада «маринувала» активістів, аж доки після розгляду більш ніж півсотні питань не перейшла до очікуваного в розділі «Різне» — прийняття звернення депутатів до керманичів держави з вимогою через «неприпустимість здійснення політичних репресій» звільнити політичних в’язнів України, зокрема вінничанина Юрія Хорта.

Величні і беззахисні

Величні і беззахисні

Вважають, що природних ворогів у дорослих зубрів практично немає. Хіба що вовки можуть становити небезпеку для чахлих телят. Утім для найбільшої тварини сучасної європейської фауни найзапеклішим ворогом завжди була людина. Але якщо в кращі для популяції зубрів часи полювали заради смачного м’яса, то нині вони стали жаданим, модним трофеєм заможних убивць. І від цих браконьєрів тварин, занесених до Червоної книги, не захищають ні суворі штрафи, ані позбавлення волі строком до п’яти років.

«Батькові» й усім татам

У всесвітній мережі з’явилися перші кадри фільму про події в центральному парку Вінниці, що отримали назву «вінницької трагедії». Про ідею створення фільму та про те, що саме лягло в сюжет, активно пишуть закордонні ЗМІ, скажімо, нещодавно про це розповіла польська газета Slowo Polskie.

Замість Червоної книги — чорна

Замість Червоної книги — чорна

Загибель зубрів, котрі занесені до Червоної книги, на Вінниччині викликала чималий резонанс. За різними даними, під лід ставка потрапило й зникло від 10 до 15 тварин. Із самого початку шквал обвинувачень у ЗМІ та соцмережах посипався на чиновників із депутатами — любителів забороненого полювання на тварин, якi охороняє закон.