Картина не маслом

Натиснути всім миром і приєднатись усій Україні до звернення до Президента від сільських громад Вінницького району закликає голова районної ради Сергій Сітарський. Вінницький район вимагає від керівництва держави залишити громадам єдиний податок.

І що вони вживають?

Далі Вінниччини нарковмісні речовини, що прямували рейсовим автобусом «Кишинів — Москва» до російської столиці, не поїхали.

Митники затримали водія автобуса, який і віз заборонені нарковмісні анаболіки. Усі препарати були приховані за декоративною обшивкою стелі автотранспорту.

Реанімація «януковичів»?

Переходимо від одного понеділка до іншого, позбавившись ілюзій, поволі намагаємось здолати справжніх жонглерів та ілюзіоністів у владі. Нові розчарування старими, що бентежить, демократичними політичними силами, тут би з них по-серйозному спитати, особливо з тих, кому найбільше довіряли: де загубили так до кінця і не розкриту та не втілену ідеологію?

Вижити за лінією фронту

Вижити за лінією фронту

Бійця АТО, який приїхав додому на реабілітацію після поранення в зоні бойових дій, уже з новими численними травмами голови госпіталізували до реанімації. За його життя борються лікарі у Вінницькому військово-медичному центрі.

Захист рядового Санчеса

Захист рядового Санчеса

Сьогодні у Вінницькому суді продовжиться розгляд апеляційної скарги на вирок бійцеві АТО Андрію Сарвірі з позивним «Санчес». Нагадаємо, що у вересні цього року Санчесу присудили п’ять років ув’язнення за бійку семирічної давнини, у якій головним постраждалим було визнано сина місцевого «авторитета», власника «Іванівських ковбас» Сергія Семенчука.

Що написано вугіллям

Що написано вугіллям

Перші картини про війну в учителя історії та художника Володимира Кравчука з’явились після смерті його учня, «кіборга» Віталія Гасюка, в якого педагог був класним керівником. Ці роботи — ікони на ящиках з-під патронів та графічне зображення війни на сході — загалом близько сорока творів, митець представив на виставці «Вівтар мужності» в альма-матер — Вінницькому педуніверситеті імені Коцюбинського.

Врізав дуба

Врізав дуба

Прес-служба поліції Вінниччини заявила про те, що завдано непоправної шкоди унікальному заповіднику — Національному парку «Кармелюкове Поділля». Оцінюють її в 15 мільйонів гривень. Лише протягом 2014 року там незаконно вирубали насадження на площі більш ніж 14 гектарів, знищивши шість тисяч заповідних дерев.