Антигромадський транспорт

Є кілька днів у році, що їх уже традиційно у Вінниці відзначають безкоштовним проїздом у міському електротранспорті. Новорічні та Різдвяні свята — саме з розряду таких. Департамент енергетики, транспорту та зв’язку вінницької міської ради й цього новорічного сезону замовив 6 206 годин безкоштовного перевезення пасажирів трамваями та тролейбусами 31 грудня нинішнього року та 1 і 7 січня 2016 року.

Утоптані в «шоколад»

Утоптані в «шоколад»

Дві години тривала зустріч представників моніторингової місії ОБСЄ у стінах слідчого ізолятора з ув’язненим вінницьким активістом Майдану Юрієм Павленком (Хортом). Нагадаємо, що восьмого грудня минув рік , як майданівця позбавили волі за обвинуваченнями в організації масових заворушень та «захопленні» Вінницької ОДА 6 грудня 2014 року, хоча всі переконані, що головним «гріхом» Хорта є розірваний під час штурму адмінбудівлі портрет Петра Порошенка.

Тепло із сажею

Тепло із сажею

На тривалі застереження екологів щодо небезпеки, яку несе мешканцям міста Ладижин та доброму десятку довколишніх населених пунктів стара система очистки й зношені фільтри Ладижинської ТЕС, і досі ніхто не зважав би, якби цього року ладижинців кілька разiв не засипало сажею. Окрім місцевого спиртового заводу, під підозру потрапила й теплоелектростанція...

Свобода телеслова — конфлікт інтересів?

Телерадіокомпанія «Вінниччина», що належить Андрію Симоненку — синові лідера забороненої Комуністичної партії України Петра Симоненка — і уже другий рік не здійснює ефірного мовлення, не отримала ліцензії Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення на 2016 рік.

Регіональний ІТ-гламур

Регіональний ІТ-гламур

У Вінниці нещодавно відкрився Центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB. Про iHUB можна сказати, що це — мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва переважно у сфері IT; спільнота однодумців, котрі втілюють свої проекти в життя; майданчик подій та вигідна платформа для пошуку необхідного інвестора.

Операція «антибройлер»: перемир’я порушено

Ще не відомі результати розслідування справи побиття ладижинського активіста та журналіста Андрія Скакодуба, який веде кількарічне протистояння з ТОВ «Вінницька птахофабрика», філією ПАТ «Миронівський хлібопродукт», звинувачуючи підприємство у забрудненні екології у самому місті та його околицях, а вже цими днями на ладижинському ринку двоє невідомих людей побили біля власної автівки активіста з села Четвертинівка Володимира Сухопару.

Старий держак нової мітли

Старий держак нової мітли

Те, чому довго і з величезними надзусиллями противились вінницькі активісти Майдану, — сталось. Минулої п’ятниці під невщухаюче майданівське «Ганьба!» Вінницька обласна рада вибрала своїм головою екс-«губернатора», члена фракції «БПП «Солідарність» Анатолія Олійника.

Цьому дала, а цьому не дала

Як попереджали аналітики енергоринку, вартість тарифів може бути такою, що для всіх, хто матиме право на субсидії, грошей не вистачить. Так і сталося. «Я думаю, що саме по собі підвищення тарифів ефекту не дасть, принаймні довготривалого — того, на що ми сподіваємося, на баланс бюджету, не буде.