Коли у фавориток руки тремтять...

Коли у фавориток руки тремтять...

Напередодні матчу кваліфікації чемпіонату Європи проти збірної Сербії новий наставник жіночої збірної України Володимир Холопов заявив, що його дівчата здатні перемогти будь-яку команду. Перед київською зустріччю з чинними чемпіонками Старого світу подібні слова вимагали від амбітного наставника серйозних аргументів. Звісно, дві перемоги на старті відбору (над Люксембургом (90:38) та Німеччиною (66:64)) — обнадійливий аргумент, та й наявність у складі зіркової Аліни Ягупової теж багато що значить, утім для подібного роду заяв потрібна була більш потужна аргументація.

Геннадій Сартинський: У Німеччині люди — навелосипеді, у нас — із цигаркою

Геннадій Сартинський: У Німеччині люди — навелосипеді, у нас — із цигаркою

Перед літніми Іграми-2016 спортивні журналісти з Японії почали активно вивчати українського гімнаста Олега Верняєва, котрий, на думку експертів, має серйозний потенціал у боротьбі за абсолютну першість з непереможним Кохеї Утімурою — олімпійським чемпіоном Лондона-2012 у багатоборстві та незмінним тріумфатором шести останніх чемпіонатів світу.

Хвилю тримай

Хвилю тримай

Статус, як кажуть, зобов’язує. Титул олімпійських чемпіонок в естафеті змушує українську команду тримати марку й, завдяки старанням її лідера, у неї це виходить доволі непогано.

Три перепустки для обраних

Три перепустки для обраних

Востаннє на чемпіонаті світу в колі елітних команд національна збірна України грала в 2007 році. На Олімпіаді «синьо-жовті» були ще давніше — виступ на Іграх-2002 у Солт-Лейк-Сіті залишається наразі їхньою єдиною успішною «вилазкою».

Незапланована зупинка

Незапланована зупинка

Відтоді, як у 2010 році на І Юнацьких літніх іграх Андрій Говоров та Дарина Зевіна здобули чемпіонські титули, від цих талановитих плавців очікують високих здобутків на дорослому рівні. Але з першої спроби підкорити Олімп їм не вдалося.

Секундна справа

Секундна справа

Кожна невдача тягне за собою шлейф розпачу та розчарування. Особливо неприємно програвати на останніх секундах поєдинку. Коли ж м’яч залітає у ворота одночасно з фінальної сиреною — ситуація виглядає, як провидіння. Утім для українського футболу (футзал, нагадаємо, вважається молодшим братом «гри мільйонів») подібні явища зовсім не поодинокі.

Тріо для еліти

Тріо для еліти

Вигравши зональний турнір в Ейлаті, жіноча збірна України повністю ще не вирішила питання свого повернення в II світову групу Кубка федерації, однак, порівнюючи здобутки двох попередніх сезонів, коли не було навіть подібного роду успіхів, можна говорити, що дівчата зробили відчутний крок уперед.

Олена Кравацька: Тренуйся з тим, хто сильніший за тебе

Олена Кравацька: Тренуйся з тим, хто сильніший за тебе

Вісім років тому, на Олімпіаді в Пекіні, українська команда шаблісток сенсаційно виборола «золото». Думається, що й на Іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро квартет наших майстринь шаблі боротиметься за чемпіонство, хоча за минулий час відбулося його суттєве оновлення.

Хай-тек простота

Масштабна кампанія з очищення від корупційних елементів, яка за підтримки компетентних органів США розпочалася в стінах ФІФА, повинна не тільки змінити підходи в управлінні світовим футболом, а й вивести на новий рівень суддівство, яке раз по раз уболівальники та самі футболісти змушені називати несправедливим та упередженим.

Не встояли проти пресингу глядачів

Не встояли проти пресингу глядачів

Відсутність серед учасників цьогорічного «Кубку Хопмана» його торішніх переможців (збірної Польщі) автоматично зробила головним фаворитом нинішнього турніру минулорічних фіналістів — команду США на чолі з найсильнішою тенісисткою планети Сереною Уїльямс.