То був його наказ

Нарешті стало відомо, за чиїм наказом у січні цього року міліціонери до крові, синців і розбитих голів дубасили активістів Євро- та Автомайдану під Черкаською облдержадміністрацією. Адже слідче управління прокуратури області днями повідомило про підозру колишньому начальнику обласної міліції Володимиру Ліпандіну у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК (перевищення влади або службових повноважень).

Козаки-розбiйники

У ніч з вівторка на середу у Черкасах невідомі напали на храм Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ, що на перехресті вулиць Крилова та Благовісної. «Про погром у храмі дізнався о десятій ранку. Коли приїхав туди, то міліція вже затримала чоловіка, який це зробив. Хоча, ймовірно, він був не один.

Акцент — на профілактику

Акцент — на профілактику

Візит до лікаря для більшості з нас — річ не надто приємна. А якщо для консультації фахівця після інсульту posleinsulta.org тут не треба відсидіти чергу в далеко не ідеальних умовах, то це стає важким випробуванням. Донедавна саме так було в Черкасах, коли поліклініка обласної лікарні тулилася у невеликій і тісній двоповерховій будівлі, зведеній відразу після війни.

Збирали «вершки» з кредиток

Збирали «вершки» з кредиток

Черкаські співробітники СБУ вийшли на слід організованої злочинної групи, яка спеціалізувалася на зніманні чужих грошей із банкоматів. Любителі нажитися за чийсь кошт «працювали» не лише у Черкасах, а й у Києві. Для того, аби швидко розбагатіти, підприємливі молодики налагодили несанкціоноване втручання у роботу банківських систем: встановлювали на банкомати так звані скімінгові пристрої.

За рибу — гроші

Черкащани так люблять браконьєрити у Кременчуцькому водосховищі, що часто-густо потрапляють зі своїм уловом у «сітки» місцевих правоохоронців. Тільки з початку цього року працівники лінійного відділення міліції річкового порту Черкас вилучили у любителів рибних страв, які займалися незаконним виловом, 19 плавзасобів i близько 200 сіток.

Купайло у Легедзиному

Завтра, у день літнього сонцестояння, у черкаському селі Легедзино, яке в Україні прославилося завдяки тамтешньому Державному історико-культурному заповіднику «Трипільська культура» та щорічній всеукраїнській толоці з будівництва трипільських хат, будуть відзначати свято Купайла.

Не пройшло і півроку

Побитим черкаським журналістам, котрих під час Революції гідності відлупцювали міліціонери, варто радіти. Бо не пройшло і півроку, як слідчим відділом прокуратури Черкаської області зареєстровано кримінальні провадження за фактами перешкоджання працівниками міліції законній професійній діяльності журналістів під час висвітлення ними акцій протесту.

Не знаючи броду

Минулий вівторок став для 75-річного жителя Черкас ще одним днем народження. Цього дня він дивом залишився живим — із бурхливого Дніпра його витягли рятувальники Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби.

«Буйок тягне мене на дно!»

«Буйок тягне мене на дно!»

Правду кажуть: у житті завжди є місце для подвигу. Головне — зуміти скористатися цією нагодою правильно, як це зробила 28-річна жителька міста Сміла Ірина Лисенко. Бо нерідко від того, як ти поведеш себе у ситуації, коли повинен діяти миттєво й продумано, залежить життя іншої людини.

У гості до нардепа

Народні обранці мають як ніхто опікуватися бідами свого народу. І саме вони першими мали б відгукнутися на проблеми біженців, які зараз масово тікають із гарячих точок на сході. А якщо не хочуть самі, то їх варто про це гарно попросити. Схоже, така тенденція шириться Україною, оскільки після того, як група біженців оселилася в будинку тепер уже колишнього депутата Олега Царьова, невідомі навідалися до оселі родини іншого екс-регіонала, Володимира Олійника.