На Черкащину повернувся один із найближчих соратників Януковича — Томенко

На Черкащину повернувся один із найближчих соратників Януковича — Томенко

«Дочекалися: Героя Кучми—Януковича виправдано?! Вчора прокурорські розповіли історію приїзду на Черкащину одного з найближчих соратників Януковича — Тулуба».

«Бєднєнько, обмєнніка не має»: як черкащани відреагували на громадський туалет за мільйон

У Черкасах у парку Хіміків, який є не особливо популярним у містян, відкрили... туалет, що будувався декілька років. Витратили на будівництво 886 тисяч гривень, повідомив черкаський сайт «Прочерк».

Тіньові гривні: СБУ викрила конвертцентр з обігом у 600 мільйонів

Працівники СБУ спільно з Держслужбою фінансового моніторингу, прокуратурою, фіскальною службою та поліцією припинили діяльність конвертаційного центру, який виводив «у тінь» кошти, у тому числі й державних підприємств.

Мороз i сонце — день жахливий

Хтозна, чим би закінчився похід на Дніпро для одного з черкаських рибалок, якби небайдужі не повідомили працівникам обласного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій про зграю лебедів, що замерзає у Липівському заказнику на Дніпрі.

Забити баки

Чергова сесія Черкаської обласної ради розпочалася з того, що, окрім депутатів, до сесійної зали зайшли активісти у камуфляжі й занесли туди та поставили поруч із трибуною сміттєві баки з наклеєними на них фотографіями народних депутатів України від Черкащини — Антона Яценка, Валенитина Ничипоренка, Геннадія Бобова, Володимира Зубика, Віктора Тимошенка та Михайла Поплавського, котрі знову мріють про крісло у Верховній Раді й збираються туди балотуватися.

Їх було троє

Працівники Департаменту карного розшуку МВС України, Управління карного розшуку УМВС України в Кіровоградській області разом iз колегами з Дніпропетровської, Херсонської та Чернігівської областей провели ювелірну операцію, в ході якої затримали банду розбійників-убивць.

«Якщо людина знає свiй родовiд, вона стає сильнiшою»

«Якщо людина знає свiй родовiд, вона стає сильнiшою»

В Україні серед голів обласних рад лише одна жінка — Валентина Коваленко, яка чотири місяці тому очолила Черкаську обласну раду. Вона входить до Комісії при Верховній Раді з питань децентралізації влади та очолює комісію з питань освіти і культури Асоціації обласних рад.

Вiдставили до лiкарнi

Прокурор Черкаського району Руслан Олійник, він же син екс-мера Черкас і відомого народного депутата України Володимира Олійника, нині у реанімації. Туди він потрапив після того, як районну прокуратуру пікетували черкаські активісти, вимагаючи його відставки.

Удар блискавки

Шалений буревій iз дощем, вітром, громом та блискавкою несподiвано пронісся Черкащиною. Найбільшого лиха стихія наробила в селі Антипівка Золотоніського району. Там близько дев’ятої вечора блискавка влучила в баню дерев’яної церкви Святої Великомучениці Параскевії, збудованої ще у 1890 році.