Я — піцайолло

Я — піцайолло

До приготування справжньої піци я «доростала» досить довго. Спочатку нашвидкуруч начинку накидала на магазинні пухкі заготовки, попередньо по діаметру частково їх вирізаючи. Другим етапом стало використання для основи тонюсіньких круглих лавашів.

Калорії — мінус, користь — плюс

Калорії — мінус, користь — плюс

Якщо складати кулінарний рейтинг гастрономічних уподобань, у багатьох на перші позиції вийдуть страви не з цільного м’яса, а з перекрученого-перемеленого. Хоча недоліком різних котлеток і м’ясних хлібців часто є додавання розмоченого білого хліба.

Печу-печу сонечко

Печу-печу сонечко

Коли у домі пахне випічкою — в оселі стає затишно, а всім, хто збирається за столом, — тепло і ситно. Якщо не можете визначитися, чим порадувати домашніх і гостей, скористайтеся випробуваними підказками.

Чоловіче «перезавантаження»: кожному — по 600 г

Чоловіче «перезавантаження»: кожному — по 600 г

«Чоловікам також інколи потрібно «відірватися» без нас, жінок, «перезавантажитися», — ця фраза подруги змусила мене переглянути свої погляди на суто чоловічі «вилазки» на природу спочатку теоретично, а нещодавно — і практично. Скажу я вам, «перезавантажуються» чоловiки на славу!

Природна пристрасть

Природна пристрасть

Тривалі вихідні пробуджують бажання повернутися до давнього природного людського існування: на свіжому повітрі, серед природи, з вiдкритим вогнем. Це бажання у сучасному варіанті називається — «на шашлики».

Дитячий пікнік

Як правило, усі діти залюбки збираються з дорослими на природу, особливо якщо заманюють їх веселими розвагами і смачною їжею на свіжому повітрі. Втім, оскільки смаження шашликів «по-дорослому» — процес досить тривалий і клопіткий, можна обійтися смакуванням узятими з собою вдома приготовленими стравами.

Чаклунське натхнення до мішанини над вогнем родинного затишку

Чаклунське натхнення до мішанини над вогнем родинного затишку

Із львів’янкою Надією Тарасюк — яка пече паски з 11 років так, як її бабуся Віра, — ми вже знайомили читачів. У Надії є кілька записників із різноманітними рецептами, які залишила не лише бабуся, а й прабабуся. Частину осучасненої кулінарної спадщини — на опрацювання всього не вистачає часу — мама трьох дівчаток-дошкільнят, дизайнер інтер’єру, вже опублікувала у соціальних мережах під назвою «Галицька кухня».

Як вдасться паска, так пройде рік

Як вдасться паска, так пройде рік

Львів’янка Надія Тарасюк пече паски з 11 років так, як її бабуся Віра. «Це дуже смачна паска, — каже мама трьох доньок–дошкільнят. — Наразі за цим рецептом (старим, як світ) пече половина моєї вулиці, практично всі знайомі». Взагалі у Надії є кілька записників із різноманітними рецептами, які залишила не лише бабуся, а й прабабуся.

Великодні жайворонки

Великодні жайворонки

«Я дякую Богу, що знайшла своє призначення — зцілення себе та людей через свідоме приготування та споживання здорової їжі», — каже приватний кулінар Оксана Барабаш, яка у Києві проводить майстер–класи, де навчає готувати максимально корисні страви. Із нашими читачами майстриня ділиться детальними рецептами випікання бездріжджових та сирної пасок та обрядових жайворонків для дітей.

Не ігноруйте перше

Не ігноруйте перше

У цейтноті повсякденних справ зручніше швидко з’їсти бутерброд і випити чай, аніж сідати за обідній стіл, щоб смакувати борщ чи суп. Втім, щоб звільнитися від переслідувань постійного «ще потрібно зробити» і побалувати себе приємним і корисним столуванням, хоча б кілька разів на тиждень дозволяйте собі вирватися з формату «швидкого харчування» і приготувати першу страву. Пропонуємо кілька нових нескладних рецептів.