І знову містер Флетчер
Листопад, вочевидь, нещасливий місяць для громадянина США, 45–річного Роберта Флетчера, який усіляко видає себе за успішного мільйонера. Рік тому на початку листопада цього «професора фінансів» українські прикордонники затримали у поїзді на кордоні з Росією, звинувативши в підробці українського паспорта. А позавчора наручники на руки американця наділи бійці столичного «Беркута» та співробітники СБУ. Адже, як повідомили «УМ» у департаменті зв’язків із громадськістю МВС, ще в суботу слідчий відділ Голосіївського райуправління міліції Києва порушив кримінальну справу відносно пана Флетчера за ознаками злочину, передбаченого ст. 190 ч. 4 КК (шахрайство в особливо великих розмірах). До речі, на батьківщині, у США, з ним уже тривалий час хочуть поспілкуватися тамтешні спецслужби. І знову ж таки, з приводу шахрайства.