Коли бракує доказів — ні води, ні хліба

«Я вимагаю, аби ви припинили це катування!» — з такою заявою звернувся до судді Володимира Мінасова на останньому засіданні один з адвокатів підсудних Юрій Шуляков, який повiдомив, що його підзахисні не даватимуть свідчень, доки їх не нагодують! Виведені з камери о сьо­мій ранку і доправлені до зали засідань, Антон Харитонов, Сергій Дьомін і Євген Федорченко не одержали ані крихти хліба, ані склянки води! А конвой не дозволяв бодай напоїти хлопців водою. Якщо зважити ще й на постійні маніпуляції сторони звинувачення фактами, то можна зрозуміти стан підсудних, які, нагадаємо, так і не визнали своєї причетності до організації вибуху в Свято–Покровському соборі 28 липня 2010 року.

Бєспрєдєл не хоче в Росію

Нагадаємо, що ще в грудні 2010 року в Бердянську затримали двох росіян, підозрюваних у жорстокому вбивстві членів трьох сімей. 4 листопада на станиці Кущевська Краснодарського краю жертвами 30–річного Володимира Алєксєєва на прізвисько Бєспрєдєл і 31–річного В’ячеслава Рябцева — Буби — стало 12 (!) осiб, яких убили просто за святковим столом. Серед жертв — і четверо неповнолітніх: 14–річний підліток і три дівчинки віком від дев’яти місяців до п’яти років.

Конкурентна Fоrza

Конкурентна Fоrza

Йдеться про дослідно–промислову партію нових автівок ЗАЗ Forza. Як інформувала прес–служба підприємства, потужність задіяного у головному корпусі модернізованого конвеєра — вісім машин за годину.

Плата за гріх

Під час першого засідання у Жовтневому суді Запоріжжя сторона звинувачення зачитувала свої висновки. Прокуратура стверджує, ніби ще у 2008 році Ольга Дьоміна заплатила 25 тисяч гривень за те, щоб її син Антон Харитонов, звинувачуваний у злодійстві, залишився паламарем Свято–Покровського храму. Одержавши компенсацію, настоятель дав розписку. Фігурує у матеріалах звинувачення й інша сума — до 75 тисяч гривень. Їх, за версією прокуратури, пані Дьоміна позичила у прихожанки Сусанни Крилової для спорудження храму, настоятелем якого повинен був стати... Антон Харитонов! Позаяк позичальниця не квапилася повертати гроші, пані кредиторша звернулася по допомогу до тодішнього настоятеля Свято–Покровського храму Олега Семенчука, а також до суду. Лише тоді Ольга Дьоміна, стверджує прокуратура, повернула основну частину боргу.

На рибу ми не голодні...

Вельми оригінальну акцію провели запорізькі рятувальники за участі рибінспекторів і міліціонерів. На скуте льодом Каховське водосховище вони вийшли з... рибою, закупленою в супермаркетах Запоріжжя. Почергово обходили закляклих на льоду рибалок і пропонували залишити ризиковані місця в обмін на кілька кілограмів товстолобика.

Політичний «гоп–стоп»

Запорізька організація комуністів продовжує «тішити» цікавими ініціативами. Керівник фракції КПУ у міськраді Олександр Зубчевський презентував на сесії епатажний «бізнес–проект», який пропонував урізати бюджет Львівщини.

Приазовський вовк нам — не товариш!

Приазовський вовк нам — не товариш!

Упродовж останніх десяти років хижі сіроманці буквально окупували Північне Приазов’я. Як акцентує очільник Бердянського міськрайонного товариства мисливців і рибалок Георгій Король, вовки реально загрожують не лише дикій чи домашній живності, а й людині — і як нападники, і як джерело сказу. Тому мисливці й оголосили лісовим хижакам іще минулоріч сезонну війну.

Куля в бік Феміди

Учора Центр громадських зв’язків Запорізького облуправління міліції прокоментував надзвичайну подію, про яку голова місцевого суду Жовт­невого району Запоріжжя офіційно повідомив напередодні. Йдеться про те, що хтось «послав кулю» в освітлене вікно кабінету № 2 — на той момент безлюдного, позаяк помічник судді вийшла до сусіднього приміщення без вікон.

Судовий «пасьянс»

У місцевому суді Жовтневого району відбулося попереднє слухання у справі про вибух у Свято–Покровському храмі УПЦ МП. «УМ» повідомляла, що сторона звинувачення, яку представляє старший прокурор прокуратури регіону Андрій Кметь, інкримінує екс–паламарю церкви Антону Харитонову організацію підриву, його брату Сергію Дьоміну — придбання у невідомої особи «пекельної машинки», а Євгену Федорченку, який на момент скоєння злочину працював паламарем, — те, що він заніс вибуховий пристрій до храму.

Три богатирi

У грудні сім’я запорізьких військовослужбовців Кирила та Інни Бубличенко поповнилася трьома хлопчиками. Подія, ясна річ, радісна, але й проблем побільшало. Основна — житлова: начальник автомобільної служби капітан Бубличенко з дружиною Інною, радіотелеграфісткою 55–ї артбригади 6–го армійського корпусу ЗС України, мешкали в однокімнатній квартирі. У традиційну обіцянку влади вірилося «традиційно». Та сумнів виявився марним.