«Загадкова жінка» Ані Лорак

«Загадкова жінка» Ані Лорак

Коли Національна телекомпанія України оголосила, що цьогорічний відбірковий тур на «Євробачення» скасовується, оскільки є рішення без будь–якого кастингу послати на цей конкурс Ані Лорак, ніхто з вітчизняних меломанів особливо не здивувався і не обурився. По–перше, Ані Лорак давно і чесно претендувала на участь у «Євробаченні», а в контексті історії з «Гринджолами» резиденти цього конкурсу в Україні мали б відчувати певний борг перед співачкою. По–друге, НТКУ обіцяла провести відбірковий конкурс пісні, а значить, принцип демократизму, який у цій справі намагалася сповідувати Національна телекомпанія, був би дотриманий і цього року. Але, як з’ясувалося у суботу ввечері, вибір композиції дуже вже нагадував звичайну формальність.

Панк–рокери осиротіли

Панк–рокери осиротіли

Основоположник російського панк–року Єгор Лєтов помер від серцевого нападу. Восени йому виповнилося лише 43 роки... Смерть Лєтова для всіх стала громом серед ясного неба — Єгор ніколи не скаржився на здоров’я, хоча останнім часом у нього були проблеми із серцем.

Молитва про доблесного лицаря...

Молитва про доблесного лицаря...

«Я — приголомш­ливий мужчина», — без зай­вої скромності говорив про себе актор Борис Хмельницький. А на доказ цих слів демонстрував свою приголомшливість і в житті, і в професії. Одружившись із Маріанною Вертинською, однокурсницею зі Щукінського училища, Борис Хмельницький виховував як свою рідну її доньку від першого шлюбу — Сашу, потім у подружжя народилася спільна дитина — Даша.

Любиш Пугачову — готуйся до витрат

Любиш Пугачову — готуйся до витрат

Проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про гастрольні заходи в Україні», в якому йдеться, зокрема, про збільшення гастрольної ставки для іноземних артистів, на розгляд Верховної Ради був поданий 14 січня. І майже відразу ця пропозиція здетонувала емоційну дискусію, найактивнішими учасниками якої стали, звісно ж, організатори концертів іноземних артистів. Зібравши журналістів на спеціальну прес–конференцію, керівники компанії «Єврошоу» Сергій Галузін, театру «Академія» Дмитро Деркач, компанії «Інтер–Класік» Іван Худяков та інші «практики» гастрольної діяльності в Україні пояснили, до чого може призвести це нерозумне, на їхню думку, рішення.

Палац шляхетного призначення

Палац шляхетного призначення

У 1952 році уряд України прийняв рішення спорудити в Києві сучасний Палац культури, який би став одним з найбільших культурно–просвітницьких закладів країни. Незважаючи на повоєнні труднощі, на його будівництво були виділені солідні кошти. Архітектори, які працювали над цим проектом: Заворов, Черкаський, Кульчицький та інші — отримали завдання максимально відтворити зовнішній вигляд колишнього Інституту шляхетних дівчат, на місці якого мав вирости красень–Палац. При цьому треба було добудувати велику театрально–концертну залу на 2200 місць, приміщення, де б могли працювати мистецькі колективи, технічні служби тощо... Будівництво дуже швидко вийшло на всеукраїнський рівень: на будмайданчику з лопатами та у спецівках можна було зустріти як тисячі простих киян, так і відомих акторів — Амвросія Бучму, Гната Юру, Мар’яна Крушельницького, літераторів — Володимира Сосюру, Максима Рильського, Андрія Малишка, композиторів — Льва Ревуцького та Бориса Лятошинського...

Чиє кіно найноворічніше?

Чиє кіно найноворічніше?

Своїм «Дуже новорічним кіно» телеканал «Інтер» заінтригував усіх кілька тижнів тому, а знімати його почали ще в жовтні. Сюжет цієї історії на оригінальність не претендує, оскільки має багато спільного з голлівудською «Ніччю у музеї»: сторож ввіряє студентові Васі ключі від музею і під час «нічної» варти цього трієчника починають оживати деякі «експонати»... Але за оригінальністю «інтерівці» й не гналися — козирність цьому проекту забезпечать наші найвідоміші та найулюбленіші зірки. Володимир Зеленський (студент Вова), Вєрка Сердючка (привид у балахоні), Володимир Гришко (Кощій), Наталка Могилевська і Олександр Пономарьов (вампіри), а також «Не Ангели», Ірина Білик, Таїсія Повалій, Ані Лорак, Валерій Меладзе, Микола Басков, Борис Моїсеєв. У «Дуже новорічному кіно» знайшлося місце і для «облич» каналу Савіка Шустера, Ганни Гомонай, Костянтина Стогнія (який у цьому амплуа, мабуть, буде востаннє — ходять чутки, що з наступного року пан Стогній «переселяється» на ICTV).

Пристрасть Кармен, трепетність Коломби...

Пристрасть Кармен, трепетність Коломби...

Останні новинки Молодого — вистави «У полоні Кармен у полоні» та «Голубка» — у репертуарі театру з’явилися майже одночасно. Щоправда, шлях до глядача ці два спектаклі долали, так би мовити, паралельним курсом: «Кармен» вийшла на камерній сцені, «Голубка» — на основній.

«Урок гламуру» по-роттердамськи

«Урок гламуру»  по-роттердамськи

До Нідерландів, де 8 грудня відбудеться фінал «Дитячого Євробачення», одинадцятирічна Ілона Галицька повезе свою пісню «Урок гламуру». До фіналу Ілона готується серйозно, займається не лише вокалом, а й англійською мовою та хореографією.

Довгожданий Енріке

Причиною непунктуальності Енріке Іглесіаса, який у Києві встановив своєрідний рекорд із запізнюваності, став занадто щільний графік його всесвітнього турне. Волею своїх продюсерів Іглесіасмолодший мотається світом у стилі «Фігаро тут, Фігаро там», пропагуючи новий альбом INSOMNIAC («Безсоння»).