На кого ж вона покинула Перший Національний?

Національній телекомпанії Олена Мозгова присвятила шість років свого життя. За цей час їй вдалося справді багато, одне «Євробачення» чого варте! Пригадаймо, що саме Олена була одним із ініціаторів участі України у цьому конкурсі й тодішнім продюсером нашого першого конкурсанта Олександра Пономарьова.

Наступний дубль — реанімація

Наступний дубль — реанімація

На лікарняне ліжко Олександр Абдулов потрапив прямісінько з крісла режисера — цього літа актор знімає фільм, що називатиметься «Вихрест» або «Викидень». Узагалі-то робота над картиною тривала досить злагоджено: творча група вже відзняла частину матеріалу в Астрахані, в серпні планували попрацювати в Балаклаві, а далі вирушити на зйомки до Парижа, Венеції, Санк-Петербурга... Та замість Парижа, очевидно, команді режисера Абдулова доведеться взяти тайм-аут, оскільки у неділю, просто на знімальному майданчику, Олександра Гавриловича «скрутила» проривна виразка шлунка, й актора відвезли до Балаклавської лікарні. Звідти його доправили до Сімферополя, в міську лікарню № 1, де Абдулова, життя якого на той час було під загрозою, екстрено прооперували. Як повідомили потім лікарі, операція пройшла успішно, але стан актора, який перебуває у реанімаційному відділенні, стабільно важкий.

Містер Фест*

Містер Фест*

Андрій Миронов прожив 46 років. Небагато, якщо взяти за орієнтир середню тривалість життя людини. Але й немало — вистав, фільмів, бенефісів, фестивалів, подій, зустрічей, закоханостей, зрад, розчарувань, чуток, з яких складалися свята і будні актора, вистачило б на кілька життів. Він народився на сцені — перейми в актриси Марії Миронової почалися за лаштунками театру. І хоча до пологового будинку імені Грауермана на Арбаті породіллю доправити встигли, красива історія про народження на сцені за Мироновим закріпилася надійно. Настільки, що й полишати цей світ йому призначено було також на сцені: у виставі «Весілля Фігаро», у фіналі монологу головного героя, Миронов втратив свідомість... Його відразу доправили до лікарні, але за два дні актор помер.

Ода Одрі

Ода Одрі

Мабуть, над тим, що успіх може бути суперечливим, актриса Одрі Тоту вперше замислилася після фільму Жана Жене «Амелі». І її можна зрозуміти: з одного боку — всесвітня слава, яку принесла їй роль офіціантки Амелі та купа спокусливих пропозицій, а з іншого — ризик залишитися у цьому образі надовго, так і не спробувавши «на смак» інші натури та характери... Як довго Одрі «вирулювала» із цього «або-або» — про це знає лише вона. Але в актриси не віднімеш її рішучого бажання шукати все нові й нові штрихи для своїх екранних героїнь. У «Любить — не любить» її Анжеліка випускає кігтики, мило посміхаючись, — і цей процес виглядає дуже гармонійно.

Шістдесят на всі сто

Шістдесят на всі сто

Пригадується, кілька років тому співачка Лоліта, відкинувши будь-які комплекси з приводу свого віку, гайнула містами Росії та близького зарубіжжя з туром «Мені 43, а хто дасть?». Від сьогоднішньої ювілярки новин щодо гастрольного туру поки що не надходило. Але якщо Софія Ротару має таку ідею, то в назві шоу про свій вік може згадувати так само сміливо, як це зробила її колега. Об'єктивно шістдесятирічна Ротару виглядає значно молодшою, а якщо вже торкатися «творчого боку медалі», то тут співачка дасть фору більшості своїх колег.

Драма з елементами жаху

Драма з елементами жаху

Віктюка госпіталізували в суботу вдень — режисера, якого вдарили чимось важким по голові, на сходах будинку, де той мешкає, знайшов водій. Він же бачив, як із під'їзду Романа Григоровича вийшли двоє людей спортивної статури... Лікарі виявили у постраждалого тріщину верхньої щелепи, підозри ж на струс мозку не підтвердилися. Наразі сімдесятилітній режисер почувається нормально, і, як повідомив ЗМІ заступник директора театру Романа Віктюка Григорій Тумасов, незабаром планує виписатися з лікарні.

За дверима з цифрами «00» — і гламур, і кримінал

За дверима з цифрами «00» — і гламур, і кримінал

Актор і режисер Дмитро Месхієв за свої сорок «із хвостиком» встиг обзавестися хоч і невеликим, але достатньо симпатичним, з точки зору якості, послужним списком («Щоденник камікадзе», «Механічна сюїта», «Американка»...). Але найбільший урожай компліментів та нагород зібрав його фільм «Свої», одну з головних ролей у якому, поряд із Костянтином Хабенським та Сергієм Гармашем, виконав наш Богдан Ступка. І ця картина, як ми пам'ятаємо, «вистрелила» настільки потужно, що після неї, здавалося, Месхієв і надалі розроблятиме такої ж складності теми. Відчути війну настільки реалістично вдається справді небагатьом, і такий талант логічно було б експлуатувати й надалі. Та Месхієв вирішив інакше і через три роки після прем'єри «Своїх» «забабахав» принципово інший фільм — «7 кабінок». Настільки інший, що, переглянувши ці картини, можна зробити такий висновок: знімали їх дві різні людини, які за характером та творчими принципами є непримиримими антагоністами.

Мода в жалобi

Один із найзнаковіших дизайнерів світу моди свій земний шлях завершив у неділю, 17 червня, у міланській лікарні Сан-Раффаеле. Як повідомляють італійські ЗМІ, туди його доправили після апоплексичного нападу. До цього 62-річний Ферре переніс два інсульти, після яких одужав настільки, що зміг повернутися до нормального життя.

Широко розплющене «Око підсвідомості»

Широко розплющене «Око підсвідомості»

Ця і без того видатна для українського істеблішменту подія «тягне» на певну ексклюзивність. Оскільки саме українці першими в Європі побачать підбірку робіт відомих фотохудожників, яку сер Джон збирає вже більше п'ятнадцяти років. Зараз у його колекції — понад п'ять тисяч одиниць, і лише незначна частина цього зібрання сім років тому виставлялася в Америці. До Києва привезли 148 робіт.

Казка, що закінчилася

Казка, що закінчилася

1 серпня патріарху радянського телебачення Валентині Леонтьєвій виповнилося б 84 роки. Попри досить солідний вік, реакцією на її смерть було здивоване «Як же так?», виголошене сотнями мільйонів мешканців пострадянських країн. Дитяче відчуття образи, коли з твоїх рук виривають щось дуже дороге і важливе, наздогнало ці сотні мільйонів і в дорослому віці: всенародна улюблениця тьотя Валя була ведучою культових програм «В гостях у казки», «На добраніч, діти», «Будильник»... Програм, на яких виростали покоління людей «однієї шостої частини суші».