А поговорити?

А поговорити?

Цікаву новинку для завзятих мандрівників, які бронюють житло на час поїздок через інтернет, підготували онлайн-сервіс Booking.com разом із мобільним оператором «Київстар». Замовляючи готель або інше житло через цей сайт, водночас отримуєш кошти на бонусний роумінг-рахунок, які можна використовувати за кордоном.

«Третина захворювань — наслідок надмірного вживання ліків»

«Третина захворювань — наслідок надмірного вживання ліків»

Із доктором медичних наук, професором Вадимом Березовським розмовляємо в його робочому кабінеті. Стіл завідувача відділу клінічної патофізіології Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України заповнений науковою періодикою, роздруківками, книгами.

Не нарікай. Дякуй...

Не нарікай. Дякуй...

...Вони приходили на пляж із самого ранку. Родина з Нижнього Новгорода — чоловік, дружина і троє дітей. Найстарша, 15-річна Варя, — неповносправна. На візку. «Ідемо в море!» — казав батько. І вони йшли. Всією родиною. Тато переносив Варю з візка просто у хвилі.

«Аутист» — не означає «зайвий»

«Аутист» — не означає «зайвий»

За офіційною статистикою, понад чотири тисячі дітей в Україні сьогодні живуть iз діагнозом «аутизм». Без спеціальної медичної підтримки частина дітей не зможе повноцінно розвиватися, навчатися, отримувати фахові навики, стати активною частиною суспільства, яке, на жаль, не завжди толерантне до «особливих» людей.

Вроцлавські гноми чекають гостей...

Вроцлавські гноми чекають гостей...

Раптом ви не знаєте, скажу: Вроцлав — найтепліше місто Польщі. Тут завше, о будь-якій порі року, температура на кілька градусів вища, ніж деінде в країні. Але не тільки «температурний фактор» приваблює мандрівників: 1,5 мільйона туристів відвідують Вроцлав за рік. «Місто зустрічей» — так кажуть про нього і поляки, й ті, хто приїжджає сюди з інших країн.

Як зіницю ока...

Як зіницю ока...

Хвороби очей тривалий час можуть ніяк себе не проявляти, і в цьому їх підступність. Лікарі-офтальмологи наголошують: кожен чоловік і жінка зрілого віку мають регулярно навідуватись у кабінет окуліста для профілактичного огляду. Адже одна з найпоширеніших і найскладніших «вікових» хвороб очей — катаракта — здатна повністю «забрати» зір.

Коли «амортизатор» підводить...

Коли «амортизатор» підводить...

Проблеми зі спиною хоча б раз у житті відчуває кожна людина. Звісно ж, це не означає, що в кожному разі йдеться про остеохондроз, але недуга ця, на жаль, — дуже поширене явище. Сьогодні, за спостереженнями лікарів, її діагностують майже в кожної дорослої людини.

«Паспорт здоров’я» — в наших руках

«Паспорт здоров’я» — в наших руках

Мар’яні 42 роки. На прийом до мамолога вона прийшла після УЗД молочних залоз. Фахівець, який робив ультразвукове обстеження, сказав, що в жінки мастопатія. Мар’яна скаржиться: груди болять, наливаються, особливо біль докучає перед місячними. «Вам зробили лише ультразвукову діагностику — і ви вже панікуєте?

До екзотики — ввічливо

До екзотики — ввічливо

Збираючись у відпустку і прямуючи на відпочинок, ми живемо передчуттями нових вражень і приємних відчуттів. Однак, вирушаючи в далеку дорогу, особливо — в екзотичні краї, варто пам’ятати про небезпеки, які можуть підстерігати на новому місці.