У Львові герої АТО протистоять противникам забудови припаркової території

Кілька десятків озброєних молодиків, які зруйнували огорожу будівництва на розі Варшавської та Соснової у Львові, і не сподівалися, що їхній напад зафіксують камери відеоспостереження, вцілілі в ході конфлікту.

Теги: Львів

Війна не християнська: у Росії знесуть єдину українську православну церкву

Війна не християнська: у Росії знесуть єдину українську православну церкву

Днями міський суд Ногінська (Московська область) прийняв рішення про знесення православного Свято-Троїцького храму, що відноситься до Богородської єпархії Української православної церкви.

Одеська «вата»: в місті протестують проти перейменування проспекту Маршала Жукова

Близько сотні жителів мікрорайону Таїрова в Одесі, в основному жінки і пенсіонери, минулої суботи вийшли на мітинг проти перейменування проспекту Маршала Жукова на проспект Небесної сотні.

Українцям можуть дозволити змінювати по батькові

Верховна Рада має намір дозволити фізичним особам змінювати не тільки свої прізвища й імена, а й по батькові. За відповідний законопроект №2018 про внесення відповідних змін до Цивільного кодексу України у першому читанні проголосували 234 народні депутати.

Дзвенить-дзвенить дзвінок

Дзвенить-дзвенить дзвінок

Сьогодні по всій країні — свято останнього дзвоника. Хвилювання, радість і тривожність переживають усі: випускники й першокласники, батьки і вчителі. На очах тисяч з’явилися сьогодні сльози, коли заспівали «Вчителько моя...» чи «І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала, І рушник вишиваний на щастя дала...»