Бережіть матусі доньок

Сьогодні, з шаленим розвитком мережі iнтернет, користувачам відкриваються все нові перспективи, зокрема й незаконні. Так, днями одеська поліція затримала групу людей, які продавали своє тіло на камеру. Все почалося з того, що серед інтернет-оголошень авторка випадково натрапила на підозріле повідомлення про роботу.

Подих зими

До кінця цього тижня, за даними українського Гідрометцентру, до нашої країни уже завітає зима. «Унаслідок холодної арктичної маси повітря, яке прямує з півночі, температура по регіонах буде поступово знижуватися.

Сирія—Одеса—Європа

В Одесі перекрили канал, яким біженці з Сирії та Іраку потрапляли в Європу.Одеські прикордонники спільно зі співробітниками СБУ затримали громадян Сирії, які організували канал незаконного переправлення через південний кордон України вихідців iз Сирії, Іраку, Афганістану.

«Темні сили» в Одесі

«Темні сили» в Одесі

Численні порушення, проблеми та курйози фіксували на багатьох виборчих дільницях, де в неділю проходили вибори до органів місцевого самоврядування. Проте подія в Одесі перевершила всі. На виборчу дільницю № 511108, що розташована по проспекту Академіка Глушка, 1-г (в приміщенні гімназії № 9), прибув темний лорд Дарт Вейдер, герой голлівудського фільму «Зоряні війни».

Мороз і сонце, день осінній

Мороз і сонце, день осінній

Зима цьогоріч навідалась в Україну набагато раніше, ніж зазвичай. Похолодання, котре вже відчули на собі українці, не припиниться. Синоптики знову прогнозують поступове зниження температури у найближчі дні. За даними Гідрометцентру, вдень термометр покаже +8...+13 градусів, а вночі заморозки сягнуть -1...— 3°С.

Ходити не переходити

На Хрещатику в Києві 4 жовтня Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння Мінмолоді та спорту організовує черговий «Всесвітній день ходьби». Найперше — буде масова ходьба на дистанцію 3 км. А ще будуть концертна програма, фестиваль борщу й різні активності від спортивних федерацій. Кожен учасник подій зможе внести добровільний внесок у розмірі 10 гривень, які підуть на закупівлю шкільного канцелярського приладдя для дітей переселенців та учасників АТО.

Косметичний ремонт

Косметичний ремонт

Міська рада Артемівська Донецької області ухвалила рішення про повернення місту давньої історичної назви — Бахмут. Однак офіційно місто перейменують лише після відповідного рішення Верховної Ради, тобто через три місяці. А поки на черзі для зміни назви ще понад 900 українських міст і сіл України.

Кладовище пам’яток комунізму

Кладовище пам’яток комунізму

Український інститут національної пам’яті склав перелік пам’ятників і пам’ятних знаків Києва, що підлягають демонтажу відповідно до закону про декомунізацію. «Бiльше сотнi столичних пам’ятників та пам’ятних знаків досі уславлюють більшовицьких діячів — тих, хто зі зброєю в руках боровся проти українських військ, або санкціонував окупацію та політичні репресії», — зазначається в повідомленні.

Можна кермувати

У Музеї авіації в Києві на початку жовтня проходитиме великий технічний фестиваль Old Car Land. На гостей заходу чекатиме виставка ретро-автомобілів, велосипедів, мотоциклів, скутерів, автобусів, трамваїв, техніки і навіть ретро-тепловоз, повідомляють організатори. На участь у виставці вже зареєструвалося близько 450 екіпажів.

Зона «зелених»

Третій за рахунком пікнік Kiev Sunday Breakfast, який мав відбутися 6 вересня у київському парку Шевченка, був скасований. Організатори фестивалю сніданків на свіжому повітрі під звуки музики й з іншою культурною програмою говорять про вимагання з них хабара організацією, що «опікується» зеленими зонами.