У Києві хвора на коронавірус директорка школи продовжувала ходити на роботу

В Україні за останню добу зафіксували 666 випадків коронавірусу. Найбільше нових — у Львівській, Рівненській i Волинській областях. Загальна кількість інфікованих досягла вже понад 32 тисяч. Міністерство охорони здоров’я пов’язує зростання добової кількості нових випадків iз порушенням громадянами п

Мова, патріотизм та вектор розвитку країни: українці розповіли, чого хочуть

Що таке патріотизм та чи є українська мова важливим атрибутом незалежності? Ці та інші питання соціологи поставили українцям напередодні Дня Соборності України.

Теги: Україна

Українські школярі представлять свої винаходи на конкурсі стартапів у Кремнієвій долині

Українські школярі представлять свої винаходи на конкурсі стартапів у Кремнієвій долині

Серед важливих міжнародних наукових форумів — Всесвітній конкурс стартапів Startup World Cuр, який відбуватиметься у травні в Кремнієвій долині в США, запросив до участі п’ять українських школярів.

Теги: діти, наука, США

З оптимізмом у 2020-й: підсумки для України минулого року та очікування від нового

Цього року в українському житті було дуже багато соціології, цифр, опитувань щодо подій, які впливали на наше з вами життя. На питання, які раніше ментально розділяли Україну на схід і захід, українці все частіше відповідають однаково, незалежно від того де живуть.

Про порядок у БАРДАчКУ

Парламентарії серйозно взялися за водіїв, які сідають за кермо напідпитку. Якщо попередні законопроекти щодо покарання нетверезих водіїв залишалися лише на папері, то зараз депутати вирішили серйозно боротися з убивчими градусами.

Десятихвилинка

Десятихвилинка

Учора засідання Київради відбувалося не за звичною адресою. Оскільки Хрещатик, 36 перетворився на пункт обігріву для мітингувальників Євромайдану, Галина Герега вирішила провести засідання у Солом’янській райдержадміністрації.