Зона бікіні

Зона бікіні

Уже кінець червня, а туристичний ажіотаж у Криму лише починається. Цього року знаменитий півострів розраховує прийняти шість мільйонів відпочивальників, і вже в липні за місце на кримському пляжі доведеться боротись. Що ж до кримських цін, то, в порівнянні з червнем, вони зростуть ще на 15—20%. Здавалося б, скоро відпочинок на півострові буде доступний лише для людей із достатком вище середнього і просто багатіїв. Утім місцеві посадовці з оптимізмом чекають нового сезону. Вони впевнені: ані загрозлива екологічна ситуація, ані підвищення цін не відлякають пересічних поціновувачів кримського відпочинку.

Найшов камінь на Косу

Найшов камінь на Косу

В українському сегменті Північного Приазов’я найбільше суб’єктів курортного бізнесу задіяно у Кирилівці й Бердянську (Запорізька область). Солідна дещиця функціонує нелегально, позаяк у Кирилівці, приміром, відсутній реєстр оздоровниць. У селищній раді кажуть, ніби їх 300 «з гаком», але хто ж знає, скільки тіньових витримує отой «гак»?.. А це ж суттєво не лише з позиції інтересів податківців, а й налагодження інфраструктури. На Пересипі, скажімо, днями припинено роботу аварійного водогону, і треба ж знати, скільки водовозок ганяти до узбережжя...

ЧП — не НП

ЧП — не НП

Рік у рік улітку на узбережжі Азовського моря неабиякою популярністю користується дитяча «страшилка», яка починається словами «Стоїть чорний–чорний ліс...». Щоправда, розповідають її вже в переінакшеному вигляді — «Лежить чорний–чорний пісок...» А любителі чорного гумору відгукнулися на цю ж тему риторичним запитанням: мовляв, якщо можна купатися в Чорному морі, то чому не можна засмагати на чорному пляжі?.. Йдеться про пляжі на Азовському узбережжі, забруднені моноцитовим піском, що ще зветься «чорним» і має репутацію джерела підвищеного радіоактивного фону — від 30 мікрорентгенів на годину і більше.

«Продажні» політики

«Продажні» політики

У житті всі вони надзвичайно різні, а тут мають багато спільного — 50 сантиметрів «зросту», волосся з ниток, обличчя — розмальовані. Йдеться про ексклюзивну колекцію ляльок відомих українських політиків, що її презентував Клуб ділових жінок України Modus Vivendi. Усіх тринадцятьох — Віктора Ющенка, Леоніда Кучму, Леоніда Кравчука, Юлію Тимошенко, Олександра Мороза, Володимира Литвина, Нестора Шуфрича, Ріната Ахметова, Григорія Суркіса, Віктора Пінчука, Інну Богословську, Віктора Януковича, Михайла Поплавського — виліпили з пап'є-маше. Працювали над ляльками три місяці: спеціально шили одяг, розмальовували, замість волосся вставляли нитки.

Ваш вихід, паяце!

Ваш вихід, паяце!

Кожна виборча кампанія — це не тільки закиданні макулатурою поштові скриньки, задовгі рекламні паузи на телебаченні, а й торба сміху. Пригадуєте, як у період президентської кампанії 1999 року в ефірі каналу «1+1» з'явився мультик «Великі перегони»? Народу сподобалося, тож «Перегони» ішли ще кілька років поспіль. У мене ще й досі лежить відеокасета з цим серіалом: тоді наївно здавалося, що колись це захочеться передивитися ще раз. Бурхлива президентська кампанія 2004 року теж проходила весело.

Особливості національного здоров'я

Особливості національного здоров'я

Полювати цієї неділі за скарбами древнього Києва пропонують усім охочим представництво ООН в Україні, ресурсний центр «Гурт», центр волонтеріату «Добра Воля» та інші організації. Гра має на меті привернути увагу до проблематики СНІДу, одним із способів боротьби з яким є якраз інформування населення, чому в Україні, у порівнянні з іншими європейськими країнами, приділяється дуже мало уваги.

Наш рибалка

Наш рибалка

З давніх-давен рибалок, які зазвичай хваляться своїм уловом, прийнято вважати чи не найбільшими брехунами, такою собі яскравою ілюстрацією мистецтва видавати бажане за дійсне. Навіть немало анекдотів на цю тему існує. Як-от «Молитва рибалки: «Господи, хоч раз у житті пошли мені таку рибу, щоб не довелося усім брехати про її розміри!». На такому тлі й справді правдивим повідомленням про рекордні досягнення на рибальському фронті повірити складно. Навіть не дивує, що й з офіційною їх реєстрацією, принаймні на всеукраїнському рівні, донедавна було, як кажуть, негусто. Тим паче не існувало у цьому якоїсь системи. Заповнити таку прогалину взявся 30-річний Роман Новіцький, нині асистент кафедри зоології та екології Дніпропетровського Національного університету, який встиг уже попрацювати і в обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок.