І тут —донецький

Новим головою Конституційного Суду став Анатолій Головін. Його обрали вчора на спеціальному пленарному засіданні КС. Прес–служба суду обмежилась коротеньким повідомленням про це засідання, навіть не вказавши кількість суддів, які проголосували за Головіна. Хоча відомо: для того щоб стати головою, кандидат мусить набрати щонайменше 10 голосів (до складу КС входить 18 суддів).

Неука на вихід?

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко вніс Президентові подання із проханням звільнити з посади заступника СБУ Андрія Кислинського, якого звинувачують у фальшуванні диплома про вищу освіту. Про це повідомила агенція УНІАН, посилаючись на власні джерела.

Вульгарність, звільнення, референдум:

Президент України оскаржить рішення Окружного адміністративного суду Києва, який зобов’язав главу держави видати указ про проведення референдуму з питань вступу України до НАТО і Єдиного економічного простору. Про це в ефірі «5–го каналу» заявив заступник глави секретаріату Президента Ігор Попов. «Ми поки не отримували офіційного рішення і дізнались про це з неофіційних джерел. Але, звичайно, Президент оскаржуватиме це рішення в апеляційному суді», — обіцяв Попов.

Дівчина–Африка

Дівчина–Африка

Для українських лідерів спілкуватися з представниками багатої на нафту Лівії — саме задоволення. З цією країною немає жодних геополітичних проблем, тож зустрічі українських та лівійських владців завжди теплі. У понеділок і вівторок теплий африканський ґрунт «полола» Юлія Тимошенко.

«Ломка» до переговорів

«Ломка» до переговорів

Схоже, це знову сталося. Юлія Тимошенко та Віктор Янукович повторно провели таємну зустріч з метою розписати політичне майбутнє на двох. Як повідомило інтернет­видання «Українська правда», рандеву відбулося тиждень тому.

Парламентом — на міністра

Учора в парламенті було зареєстровано постанову про звільнення міністра оборони Юрія Єханурова. Пройнявшись критикою, яка прозвучала на адресу Юрія Єханурова з приводу нібито зловживань у міністерстві, депутати ініціювали його відставку.