Яйця — вам, цитруси — нам

Президенти України й Ізраїлю Петро Порошенко та Реувен Рівлін намітили шляхи поглиблення взаємодії двох держав і підтвердили спільну зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва, в тому числі й в аграрній сфері.

Податковий зашморг притримали

Податковий зашморг притримали

Це — справжня перемога аграріїв, вважає лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик. «Вихід iз кризи може бути лише один: стимулювання виробництва і підприємництва, — сказав він, виступаючи під стінами парламенту. — Спеціальний режим ПДВ — це не пільга і не заробіток сільгоспвиробника.

Харчі за найвищим стандартом

Харчі за найвищим стандартом

Закордонна сільськогосподарська служба міністерства сільського господарства США (FAS USDA) висловила готовність допомагати Україні в наданні програм для органів влади, що відповідають за безпечність продуктів харчування.

Види на урожай скептичні

Види на урожай скептичні

За довгостроковими прогнозами, Україну чекають кліматичні зміни, що характеризуватимуться підвищенням літніх температур і хронічними посухами. Як зміна клімату вже вплинула на структуру урожаїв зернових і олійних культур на території нашої країни і які подальші зміни можливі в середньостроковій перспективі?

Насіємо конопель!

Насіємо конопель!

Занепад коноплярства спостерігався протягом усього періоду незалежності України. Оголошена ще за Союзу боротьба з наркоманією набула гротескного змісту: коноплі почали вирощувати саме любителі «канабісу». Тим часом культивування цієї культури для потреб легкої промисловості та медицини звелося нанівець.

«Молочка» змінює асортимент

«Молочка» змінює асортимент

Аналітична служба компанії Dykun дослідила динаміку змін на ринках збуту молочної продукції. Виявилося, що протягом восьми місяців поточного року зменшилося виробництво всіх молочних продуктів, окрім сичужних та плавлених сирів.

Пийте, діти, молоко!

Виконання такої програми позитивно вплине на стан здоров’я дітей та суттєво розширить можливості вітчизняного виробництва молока, вважає директор Департаменту продовольства МінАПК Дмитро Шульмейстер.

60 відсотків відкритості

Держгеокадастр у рамках реформування системи земельних відносин iз 6 жовтня відкрив в інтернет-мережі вільний доступ до реєстру власників земельних ділянок. Окрім того, запускається онлайн-послуга замовлення виписки про нормативно-грошову оцінку землі.

На перше — десерт

Азія стала основним експортним ринком для аграрної продукції українського виробництва: за сім місяців нинішнього року держави цього континенту закупили її на 3,7 млрд. доларів США. Одним з основних ринків збуту став Китай. За ті самі сім місяців українські аграрії до Китаю експортували товару більше, ніж за весь минулий рік: на 889,7 мільйона доларів США.