У корови на язиці

На заняттях на тему «Корми та кормовиробництво» провідний американський фахівець iз годівлі доктор Лоуренс Джонс з American Farm Produkts розповів слухачам про годівлю молочної худоби, нові можливості лабораторних аналізів кормів, значення трьох різних груп молочних бактерій для заготівлі корму та недопущення втрати сухої речовини в кормах. Дейл Морс, представник компанії Agronomics Ltd, поділився досвідом застосування інокулянтів для консервації кормів.

Зерно по осені рахуємо

Зернові та зернобобові культури на 17 жовтня обмолотили на площі — 12,7 млн. га (86%) при врожайності 39,7 ц/га (у 2013 р. — 35,9 ц/га). Намолочено 50,4 млн. тонн зерна, в тому числі: кукурудзи — 14,0 млн. тонн, гречки — 180 тис. тонн, проса — 182 тис. тонн.

Підтягнись, агрохолдинг!

Дослідження «Найбільші агрохолдинги України 2014», проведене агенцією AgriSurve, виявило, що урожайність зернових культур в агрохолдингах минулого року перевищила середньоукраїнський показник на 48%. У розрізі культур урожайність пшениці в агрохолдигах склала 41,8 ц/га, кукурудзи — 78,2 ц/га та ячменю — 30,6 ц/га.