Позиція чи «політшиза»?

Позиція чи «політшиза»?

Широко анонсована Партією регіонів «Протестна» акція у Полтаві вийшла масовішою за попередні партійні «тусовки» останніх місяців, передусім за рахунок звезених із районів людей. Зовні вона майже не відрізнялася від традиційних зібрань «синьо–білих»: та ж сама музика, прапори, накидки, «контролери» з блокнотами, в яких відзначають тих, хто з’явився, не сачконув... Урізноманітнювали захід хіба що «примкнулі» до «регіоналів» комуністи із соціалістами, котрі також прийшли на мітинг зі своїми прапорами та обласними вождями. «Гвардію» ПР підсилювали народні депутати Равіль Сафіуллін та Олександр Попов. Багатьох дивувало інше. Напередодні на прес–конференції до участі в мітингу протесту проти нинішньої влади полтавців закликав голова обласної організації Партії регіонів Олександр Удовіченко. Влаштовували акцію «регіонали» біля «білого дому», де розташовані штаб–квартири облдержадміністрації та обласної ради, яку очолює пан Удовіченко. Він же той мітинг і відкривав. Причому починалася згадана акція за лічені хвилини до відкриття сесії обл­ради, на якій головував... усе той же Удовіченко. То проти якої влади він з однопартійцями «повстає» і чому відокремлює себе від неї? Надто за умов, коли сів у крісло після змови «регіоналів» із тутешніми БЮТівцями.

Мобілізація з перестраховкою

Мобілізація з перестраховкою

Із початком кризи у Харкові постійно хтось страйкує і маніфестує, тож, здавалося, місцевій організації Партії регіонів зібрати майдан Свободи на всеукраїнську акцію протесту буде нескладно. Але «синьо–білі» побоялися пустити справу на самоплив і організували мітингову масовість у кращих номенклатурних традиціях. «Сьогодні мені телефонували представники заводів імені Шевченка та імені Малишева, — розповів телекомпанії «Об’єктивно» народний депутат від БЮТ Валерій Камчатний. — Вони повідомили про те, що на них тиснуть, пропонуючи вийти на мітинг, брати участь у якому вони насправді не хочуть».

Тимошенко гірша за татарина?

Тимошенко гірша за татарина?

До суботнього мітингу–протесту під назвою «Кризі стоп! Владу у відставку!» в Донецьку почали готуватися заздалегідь. Приміром, кілька днів поспіль обласне радіо «крутило» ролик із запрошенням прийти на центральну площу. Як «родзинку» дійства диктор називала два прізвища його учасників — депутата Нестора Шуфрича та російського співака Олега Газманова. Очевидно, малося на увазі те, що обоє можуть гідно представляти розважальний жанр.

«Східне партнерство» чи західна «відмазка»?

«Східне партнерство» чи західна «відмазка»?

Позавчора ввечері парламентарії, дипломати, науковці та політики з України й країн ЄС провели в Києві «мозковий штурм» на тему, що ж таке може означати для України ініціатива ЄС про Східне партнерство. Голова парламентського комітету з питань євроінтеграції Борис Тарасюк, який представляв Україну на цій конференції, заявив, що за теперішнього мізерного за мірками Євросоюзу фінансування «Східне партнерство» так і залишиться суто ідеологічним проектом, без жодного реального підґрунтя.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Протест із ноткою гламуру

Протест із ноткою гламуру

Партія регіонів вирішила почати свою «революцію» у незручний час — у п’ятницю вранці, коли люди ще працюють і, навіть якби хотіли, не можуть прийти на політичні мітинги (хіба що їх для цього організують навмисно). А все це через данину хронології. Саме вчора минуло сто днів, які Партія регіонів дала урядові для того, щоб покращити ситуацію в державі. Однак гучно тупнути ногою не вийшло — акції були млявими і немасовими. У Києві, який став центром протесту і містив виступ Віктора Януковича, на мітинг «Скажи кризі «Стоп!» прийшло близько 10 тисяч осіб. Це надто мало як для наміру скинути Президента й уряд і провести дострокові вибори.

Всі статті рубрики