Як 12 апостолів

Як 12 апостолів

Дистрибюторська компанія B&H Film Distribution випускає в український прокат новий фільм Анатолія Матешка Captum (у перекладі з латини «Полон»). Фестивальна прем’єра стрічки відбулася у липні минулого року на шостому Одеському міжнародному кінофестивалі.

Знову почуємо «Голос Майдану»?

Знову почуємо  «Голос Майдану»?

Є невелика ймовірність, що на посаду міністра культури може повернутися Євген Нищук. Його прізвище значиться в списку кандидатів на посади у Кабінеті Міністрів, складеному Блоком Петра Порошенка. Список, який офіційно не оприлюднювали, став результатом переговорів БПП з іншими фракціями коаліції про ротацію складу уряду.

Ангели над Майданом

Ангели над Майданом

До кінця тижня у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України (вулиця Січових стрільців, 1-5 у столиці) триватиме сьома Всеукраїнська бієнале історичного жанру «Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників».

Гуркіт касок

Гуркіт касок

Набирають обертів протести вугільників, які розпочалися ще наприкінці грудня. Уже 2 січня через заборгованість iз зарплати розпочали стихійний страйк шахтарі другої зміни копальні «Степова» ДП «Львіввугілля». За ними у другу зміну не вийшли прохідники шахти «Лісова».

Проповідник незалежності

Проповідник незалежності

Львівський музей історії релігії презентував виставку «Життя, просвітлене Христом», присвячену 100-річчю від дня народження Патріарха Димитрія — Володимира Яреми. Він першим наприкінці 80-х років минулого століття, ще у колишньому Радянському Союзі, оголосив про вихід своєї парафії з-під юрисдикції Московського патріархату. Життєвий шлях Патріарха показано через документи, особисті речі та фотографії.

Помста за блокаду

Учора вранці у Криму проходили обшуки у колишніх співробітників кримськотатарського телеканалу АТR, у батьків власника телеканалу Ленура Іслямова і в його будинку в Москві, де мешкає його син, а також на підприємствах Іслямова — в рамках кримінальної справи, порушеної російською ФСБ, стосовно нього.

Провокатори з мікрофонами

У Донецьк прибула група з 20 представників російських ЗМІ, перед якими поставлено завдання «фіксації обстрілів мирного населення українськими військовими», а також «консультацій» з організації провокацій, — повідомили в групі «Інформаційний спротив».

Вентиляція взамін протитанкових ракет

Особливого звучання набуває проведена Фондом держмайна приватизація головного підприємства з розробки та виготовлення засобів супутникового зв’язку військового призначення та компонентів для українського «джавеліну»— протитанкової ракети «Стугна».

Далекі перспективи

Далекі перспективи

Учора під час засідання РНБО за участі Генсека НАТО, Президент Петро Порошенко заявив, що проведе референдум щодо членства України у військово-політичному альянсі після реформування країни. Він повідомив, що євроатлантичний вибір iз подальшим членством у НАТО отримує зростаючу підтримку в Україні й нагадав, що парламент скасував статус позаблоковості.