Українські художники презентують серію картин із гільз та уламків снарядів з фронту на Донбасі

Українські художники презентують серію картин із гільз та уламків снарядів з фронту на Донбасі

Відомі у світі українські художники Дар’я Марченко і Даніель Грін завершили серію картин «П’ять першоелементів війни, або Еволюція диктату». Першим елементом було «Обличчя війни» — портрет Путіна з 5000 гільз.

Скільки не кажи: за два роки Росія не виконала жодного пункту Мінських угод

За два роки Росія не виконала жодного пункту Мінських угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це вчора у своєму Twitter написала речник Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца. Вона лаконічно написала: «5.09 — 2 роки з підписання Мінського протоколу.

Голоси Майдану: переможець конкурсу «Євродрами» — на київській сцені

Новий театральний сезон Київський академічний театр «Колесо» розпочав прем’єрою вистави «Ми, Майдан». Ця п’єса — переможець конкурсу мережі театрального перекладу «Євродрама» (Париж, Франція) і входить до антології п’єс «Майдан.

Пам’ять про Івана

Продовжується вшанування таланту видатного Івана Миколайчука, якому виповнилося б 75 років. Сьогодні в Києві, в кінотеатрі «Україна», пройде урочистий вечір, де спогадами про видатного актора та режисера ділитимуться Ада Роговцева, Роман Балаян, Михайло Іллєнко, Лариса Кадочнікова, Юрій Гармаш.

Дипломатичне прикриття

Контрабандні цигарки як дипломатичний вантаж намагався вивезти з країни чоловік першого секретаря посольства України у Словаччині Оксани Ліщишин, таке повідомлення учора з’явилося на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. «Водій мікроавтобуса «Фольксваген-Транспортер» із дипломатичними номерами (автомобіль належить посольству України у Словаччині) мешканець Києва Сергій Ліщишин, котрий є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, намагався вивезти за кордон понад п’ять із половиною тисяч блоків сигарет», — написав очільник прикордонної області.

Лаври Джамали

Лаври Джамали

Переможницю пісенного конкурсу «Євробачення-2016» Джамалу у неділю ввечері у київському аеропорту чекали сотні прихильників із квітами та жовто-блакитними кульками. На батьківщину співачка повернулася під вигуки «Дякуємо», «Крим — це Україна» та Гімн України.