Хочеш їсти — повертайся додому

Хочеш їсти — повертайся додому

Жодна вантажівка не перетнула адміністративного кордону з Кримом у Херсонській області, деякі водії фур залишають пропускні пункти і повертаються на материкову частину України, — повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян у понеділок, приблизно після доби від початку блокади ввезення українських товарів до окупованого Криму.

Із надією на прощання

Серед молодих людей віком від 18 до 24 років 38% хочуть скоріше виїхати за межі Росії. Такими є дані соціологічного дослідження Всеросійського центру вивчення громадської думки, яке проводилося серед мешканців 46 регіонів країни. Статистична похибка не перевищує 3, 6%.

Салофобiя

Погляд з боку завжди розвіює стереотипи, але лише окремі. Це вкотре підтвердило дослідження, за посередництва туристичних бюро та екскурсійних агенцій Києва проведене видавництвом «Основи» серед іноземних гостей в Україні. Загалом анкетування пройшли півтисячі туристів із 12 країн світу, зокрема зi США, Німеччини, Франції, Норвегії, Естонії, Латвії та Польщі.

ФОРМАльний тягар

ФОРМАльний тягар

У батьків перед початком нового навчального року походи на шкільні базари помітно спустошують кишені. «Вибір у місті учнівських форм, взуття і канцелярії, звичайно, необмежений, — констатує киянка Наталія, мама двох дітей. — Але, маючи скромну зарплату держчиновника невисокого рангу, збирати гроші на все необхідне потрібно не менше двох-трьох місяців.

Розстрiляли Бузину, а Москва вже знає

Розстрiляли Бузину, а Москва вже знає

За інформацією радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, стріляли з автомобiля Ford Foсus темно-синього кольору. Користувач «Фейсбуку» Богдан Йовженко написав у групі Шевченківської народної самооборони Києва, що номери машини — BL8108W. Міліція офіційно повідомила, що «двоє в масках стріляли в чоловіка. За словами свідків, двоє невідомих вийшли з автомобіля і вистрелили в напрямку потерпілого». На місці події працювали слідчо-оперативні групи Шевченківського районного та Головного управлінь столичної міліції.

ТВій простір заборгованостей

Учора біля приміщенні канала ТВі у Києві відбувся флешмоб, яким журналісти укотре спробували вплинути на власників та керівництво, щоб ті виплатили заборговану за три місяці зарплату. Щоправда, акцію збиралися провести всередині будівлі, але їх туди не впустили. Журналісти тим часом викликали правоохоронців.

У Камбоджі все спокійно

Міжнародна організація кримінальної поліції на прохання правоохоронних органів Камбоджі оголосила в розшук українського депутата Миколу Княжицького за начебто зґвалтування 9 вересня 2011 року. Повідомлення, опубліковане на сайті Інтерполу, впродовж останніх двох днів активно поширюють користувачі соціальних мереж.

Бузина з возу — Ахметову легше

Учора видавничий холдинг «Сегодня Мультимедиа» оприлюднив інформацію про рішення задовольнити заяву Олеся Бузини про звільнення з посади шеф-редактора газети «Сегодня». Це була свого роду реакція на розміщені Бузиною на власному сайті ввечері повереднього числа причини прощання з редакторським кріслом у підрозділі медійної імперії Ріната Ахметова.

Говорить і показує

Упродовж місяця Мінінформполітики України запустить телеканал іномовлення Ukrainian Tomorrow. Про це у минулі вихідні під час робочої поїздки у Львові повідомив профільний міністр Юрій Стець. За його словами, телеканал стане противагою російським пропагандистським мовникам, зокрема Russia Today, які зараз активно працюють на теренах Європи.

Олігарх не вказуватиме, що замовчувати

Із нового року, уже 1 січня, згідно iз законом, усі державні телерадіокомпанії України (телеканали «Перший Національний», «Культура», обласні державні) мають офіційно перетворитися на єдиного незалежного суспільного мовника — Національну суспільну телерадіокомпанію України. Усі розуміють, що все ще існує загроза формальної зміни вивісок.