У Камбоджі все спокійно

Міжнародна організація кримінальної поліції на прохання правоохоронних органів Камбоджі оголосила в розшук українського депутата Миколу Княжицького за начебто зґвалтування 9 вересня 2011 року. Повідомлення, опубліковане на сайті Інтерполу, впродовж останніх двох днів активно поширюють користувачі соціальних мереж.

Бузина з возу — Ахметову легше

Учора видавничий холдинг «Сегодня Мультимедиа» оприлюднив інформацію про рішення задовольнити заяву Олеся Бузини про звільнення з посади шеф-редактора газети «Сегодня». Це була свого роду реакція на розміщені Бузиною на власному сайті ввечері повереднього числа причини прощання з редакторським кріслом у підрозділі медійної імперії Ріната Ахметова.

Говорить і показує

Упродовж місяця Мінінформполітики України запустить телеканал іномовлення Ukrainian Tomorrow. Про це у минулі вихідні під час робочої поїздки у Львові повідомив профільний міністр Юрій Стець. За його словами, телеканал стане противагою російським пропагандистським мовникам, зокрема Russia Today, які зараз активно працюють на теренах Європи.

Олігарх не вказуватиме, що замовчувати

Із нового року, уже 1 січня, згідно iз законом, усі державні телерадіокомпанії України (телеканали «Перший Національний», «Культура», обласні державні) мають офіційно перетворитися на єдиного незалежного суспільного мовника — Національну суспільну телерадіокомпанію України. Усі розуміють, що все ще існує загроза формальної зміни вивісок.

За слова — відповідатимеш!

За слова — відповідатимеш!

Редакцію газети «Вести» вдруге обшукали за останні кілька місяців. За словами редакційного колективу, працівники СБУ захопили приміщення і вилучили сервери сайта vesti.ua, паралізувавши їх роботу. Самі правоохоронці зазначають, що інцидент пов’язаний з обвинуваченням видання у посяганні на територіальну цілісність України.

Розстріляний мікрофон

У журналістських лавах на сході України знову втрати. 24 травня в селі Андріївка під Слов’янськом на Донеччині було вбито італійця Андреа Роккеллі і його російського перекладача, радянського дисидента Андрія Миронова. Минулого вівторка після обстрілу поблизу Луганська уже у лікарні не стало Ігоря Корнелюка, журналіста Всеросійської держтелерадіокомпанії (канал «Росія 1» та інші).

Маріонетка влади — не герой

Своє негативне ставлення до брутально–силового змушування депутатами від партії «Свобода» Ігорем Мірошниченком, Богданом Бенюком, Олександром Аронцем й Андрієм Іллєнком написати заяву про звільнення з посади виконуючого обов’язки керівника Національної телерадіокомпанії Олександра Пантелеймонова (УМ №41 (4673) за 20.03.2014, «Така «Свобода» нам не потрібна») виразили багато посадовців, українських і зарубіжних політиків, телеменеджери й просто активісти.

Міністерство брехні працює

Минулі вівторок–середа стали ще одним кризовим періодом за три останні місяці протистояння громадянського суспільства і діючої влади. Речники останньої, страхаючи, протрубили, що «зачистять» київський Майдан за годину, а Президент Янукович перед тим порадив усім мітингувальникам розійтися.

Корпоративні кілограми «Телетріумфу»

Учора у форматі онлайн–трансляції нарешті оголосили переможців Національної премії «Телетріумф–2013». Організована спільно Індустріальним телевізійним комітетом (ІТК) і Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення урочиста 13–та церемонія мала пройти ще на початку грудня.

«Люди Льовочкіна» хочуть завоювати інтернет

Група Inter Media Group, головним каналом якої є «Інтер», офіційно підтвердила інформацію про створення нового інформаційного каналу на базі каналу Zoom (у минулому — «MTV–Україна») . Його директором призначений Назім Бедіров, а Лаврентій Малазонія став керівником редакції інформаційно–аналітичних програм.