Міністерство брехні працює

Минулі вівторок–середа стали ще одним кризовим періодом за три останні місяці протистояння громадянського суспільства і діючої влади. Речники останньої, страхаючи, протрубили, що «зачистять» київський Майдан за годину, а Президент Янукович перед тим порадив усім мітингувальникам розійтися.

Корпоративні кілограми «Телетріумфу»

Учора у форматі онлайн–трансляції нарешті оголосили переможців Національної премії «Телетріумф–2013». Організована спільно Індустріальним телевізійним комітетом (ІТК) і Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення урочиста 13–та церемонія мала пройти ще на початку грудня.

«Люди Льовочкіна» хочуть завоювати інтернет

Група Inter Media Group, головним каналом якої є «Інтер», офіційно підтвердила інформацію про створення нового інформаційного каналу на базі каналу Zoom (у минулому — «MTV–Україна») . Його директором призначений Назім Бедіров, а Лаврентій Малазонія став керівником редакції інформаційно–аналітичних програм.

«У вас усе буде гаразд»...

Учора в Києві прощалися з відомим тележурналістом Ігорем Слісаренком, який останнім часом був одним із політичних аналітиків тижневика «2000». Ще кілька днів тому колеги і друзі Ігоря спілкувалися з ним, говорили про Євромайдан.

Нападник став репортером?

Нападник став репортером?

Учора з’явилося повідомлення, що Тітушко став репортером київської продакшн–телестудії «Діалог». Вадима Тітушка, спортсмена з Білої Церкви, знало б небагато людей, якби він під час загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!», що відбулася у столиці 18 травня, не напав разом з іншими «запрошеними» юнаками на журналістку «5 каналу» Ольгу Сніцарчук та фотокореспондента газети «Коммерсант» Владислава Соделя.

Дзвін про «Вітіну» тисячу

Дзвін про «Вітіну» тисячу

Для тих, хто слідкує за виступами й обіцянками представників нинішньої влади, не є новиною, що далі збираються виплачувати компенсації колишнім вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР — не більше тисячі кожному, хто в установленому порядку зареєструється в Ощадбанку й матиме потрібні підтвердження колишніх вкладів. Соціальну ініціативу, яку почали називати не інакше, як «Вітіна тисяча», видав сам гарант на початку минулого року, коли уже помітно впав його рейтинг й усі активно готувалися до парламентських виборів. Потім, ще у травні 2012–го, тоді міністр соціальної політики Сергій Тігіпко озвучив, що виплати продовжуватимуться до кінця 2015 року.

Економіка вища за політику

Учора в Києві Фонд Рiната Ахметова «Ефективне управління» провів міжнародну конференцію «Майбутнє якісної журналістики в епоху цифрових технологій». Учасниками зібрання стали представники NBC News, Financial Times, The Economist, KING5–TV, «Голосу Америки». Зокрема, участь в обговоренні питань про нову модель якісної журналістики і попит на якісну журналістику взяла Джекі Банажинскі, професор американської Школи журналістики університету Міссурі, лауреат Пулітцерівської премії 1988 року.

Вимкнути УТ–1 може японський кредит

Учора профспілка Національної телекомпанії України заявила про те, що НТКУ опинилася на межі банкрутства, через яке трудовий колектив може втратити роботу. За інформацією профспілчан, Міністерство фінансів подало  позов на НТКУ і вимагає від державного телеканалу сплати 25 мільйонів гривень. Ці кошти повинні піти на погашення кредиту, наданого Національній телекомпанії ще у 1996 році з державного бю­джету в межах співпраці України і Японії. Йдеться про 13,5 мільйона доларів, які японці виділили на закупівлю технічного обладнання для Першого Нацiонального каналу. (На тепер це обладнання застаріло).

Двiйка за TBiр

Коли на підтримку кабельного каналу ТВі, який єдиний серед телемовників розповідає про зловживання владою нинішніх високопосадовців, збираються кількатисячні мітинги у Києві і про тиск на опозиційний канал говорять у Ялті міжнародні організації у колі політиків рівня Штефана Фюле та Кондолізи Райс, якось не годиться мовчати Президенту України.

В Анапу летять «Метелик» і «Ядерні відходи»

У наступну суботу, 15 вересня, в Анапі Краснодарського краю (Росія) почнеться XXI Відкритий фестиваль кіно країн СНД, Латвії, Литви та Естонії «Кіношок–2012». У його конкурсній програмі покажуть кілька українських робіт.