Таємниці Шевченка

Таємниці Шевченка

До 200–річчя з дня народження українського генія Тараса Шевченка активно готувалися вітчизняні телеканали. В ефірі найближчими днями представлять свій погляд на поета, художника і просто людину в нових документальних проектах «1+1» та «Інтер».

Відбити цікавість журналісту

Відбити  цікавість журналісту

За останні місяці, відколи в Україні розпочалися протестні акції, постраждала більша кількість медійників, аніж у будь–якому збройному конфлікті у світі, — заявила позавчора головний юрисконсульт Національної спілки журналістів України , президент Асоціації медіа–юристів України Тетяна Котюжинська.

Гріємося першим

Гріємося першим

Коли холодно, значно частіше, ніж у теплу пору року, хочеться зігрітися смачною першою стравою. Хтось може не повірити, але навіть діти в осінньо–зимову пору замовляють приготувати суп. Якщо ваші не виявляють ініціативи, спробуйте припросити до корисних страв самі.

Свято для мами щотижня

Свято для мами щотижня

Традиційно гарні слова і подарунки мамам прийнято робити на початку весни, у день, пов’язаний із бунтом «порожніх каструль» у США і німецькою революціонеркою Кларою Цеткін. На каналі «Інтер» з літа бажання мам щотижня виконують у програмі «Все для мами».

За власним бажанням звільнений і призначений

За власним бажанням звільнений і призначений

Абсолютною несподіванкою вчора стала новина про звільнення з «Інтера» Євгенія Кисельова, який iз лютого був керівником інформаційної служби каналу — компанії «Національні інформаційні системи», а трохи пізніше почав робити авторські «Подробности недели».

ТVій простір власності

У минулі вихідні до колізії навколо каналу ТВі додався ще один штрих. На прес–конференції в офісі руху «Чесно» було підписано угоду між донедавна фактичним власником каналу Костянтином Кагаловським та журналістами, які добровільно звільнилися з каналу після того, як майже місяць­ тому було оголошено, що новим інвестором до того єдиного опозиційного мовника став американський бізнесмен Олександр Альтман.

ТВій по своє через Мінекономіки

ТВій по своє через Мінекономіки

Учора працівники кабельного каналу ТВі, який дозволяє собі видавати в ефір непровладну позицію і постійно критикує нинішню владу, разом зі своїми глядачами, яких поступово позбавляють можливості дивитися опозиційний канал, просто відключаючи його з мережі, пікетували Національну раду з питань телебачення і радіомовлення.

ТВій голос за свободу слова

ТВій голос за свободу слова

У суботу в Києві та інших містах України проходила неполітична акція на підтримку незалежного телеканалу ТВі. На Михайлівській площі у столиці зібралося не менше двох тисяч учасників. У регіонах, де не обійшлося без ексцесів, мітинги були не такими масовими.

Ілона Довгань: Просто комфортно влаштуватися — мені нецікаво

Ілона Довгань: Просто комфортно влаштуватися — мені нецікаво

Ілона Довгань після підписання листа проти цензури на каналі «1+1» у 2010 році «за власним бажанням» звільнилася з великого каналу. Тепер її можна побачити — якщо у вас кабельне чи супутникове телебачення або маєте змогу дивитися інтернет–трансляції — на каналі ТВі.

Ігор Лубченко: Відстоювати свободу слова треба постійно

Ігор Лубченко: Відстоювати свободу слова треба постійно

Сьогодні–завтра у Києві проходитиме черговий з’їзд Спілки журналістів України, яку півтора десятка років поспіль — упродовж трьох каденцій — очолює Ігор Лубченко. Основною інтригою зібрання НСЖУ, до лав якої, за офіційною статистикою, входить близько 19 тисяч членів, буде обрання нового голови. Ігор Лубченко ще два роки тому заявив, що не буде балотуватися знову. Хто є найреальнішим кандидатом на цю посаду і які проблеми продовжуватиме вирішувати НСЖУ — з цими питаннями «УМ» звернулася до її чинного очільника.