Маловідомого видатного мистецтвознавця, пам’яткоохоронця та музейного діяча Федора Ернста вшановують у Києві в Національному музеї історії України виставкою «Рятував від небуття. Музейний простір і всесвіт особистості Федора Ернста».
Зв’язок Моцартів з Україною сягає ще далі грудня далекого 1826 року, коли в соборі Святого Юра у Львові Франц Ксавер — молодший син одного з найвідоміших австрійських композиторів — диригував виконанням «Реквієму» авторства свого батька.
Композитор, диригент і педагог Кшиштоф Пендерецький (1933—2020) — один із музичних титанів, які прославили польську музичну культуру на весь світ, отримавши, зокрема, чотири премії «Греммі».
Кожен має можливість побувати в театрі онлайн в Одесі, Києві, Луцьку і навіть Берегові до 2 грудня, переглядаючи вистави-фіналісти ІV Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА».
У Києві, Дніпрі, Миколаєві та Львові відбувалися зйомки документального телевізійного фільму «Життя після 16-30» — історії про те, як десантник 79-ї аеромобільної бригади Олександр Терещенко врятував своїх побратимів, а потім рятували його.
У рік 80-ліття одного з найяскравіших українських акторів Богдана Ступки, який пішов у засвіти у 2012-му, започатковано щорічний мистецький фестиваль «Код Ступки».
Після передпрокатних показів у Львові, Луцьку, а прем’єра фільму «Чому я живий» поважного 83-річного українського режисера Віллена Новака відбулася у серпні на 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі.