«Тату, не вбивай»

Ця моторошна історія вразила до глибини душі навіть досвідчених міліціонерів, не кажучи вже про жителів невеликого села, у якому сталася трагедія. Тіло молодої жінки без ознак життя на підлозі її будинку виявив односелець, який випадково зайшов до хати. Він і викликав міліцію та родичів нещасної жінки.

Джентльмен невдачі

Джентльмен невдачі

Почалася ця історія з того, що зловмисник звернувся до 61-річного власника іномарки «Деу-Ланос» із проханням відвезти його з Харкова до приміського містечка Васищево. На своє лихо, водій погодився, про що пошкодував одразу ж після того, як виїхав за місто. Погрожуючи пістолетом, пасажир наказав водієві забиратися геть, а сам зник у невідомому напрямку.

Послідовниці Геббельса

Послідовниці Геббельса

Усім відомо, що у війни не жіноче обличчя. Але якщо на передовій жінок можна побачити вкрай рідко, то в інформаційній війні, на жаль, саме вони досить часто стають брудним рупором Кремля. За останні кілька місяців найбільший резонанс у російських ЗМІ викликали «одкровення» «солдатської мами» і паралельно «біженки з Одеси» Марії Цепко та її «колеги» Галини Пишняк (Остапенко).

Полювання на інкасаторів

Нападник чекав своїх жертв цього разу в одному зi спальних районів Харкова біля магазину «Посад». Інкасатори вже взяли гроші й повільно рушали з місця. У цей час високий худорлявий чоловік почав флегматично стріляти по лобовому склу автівки з автомата Калашникова.

Батьківщина посадить «по повній»

Уродженець села Лісовичі Київської області, 43-річний Євген Литовченко, тривалий час мешкав на території Росії. Там він убивав, грабував та гвалтував неповнолітніх дівчат, за що неодноразово був судимий. У червні цього року бандиту вдалося втекти від російських поліцейських, після чого він перетнув кордон і заховався у рідному домі.

Сімейне здирництво

До одинадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна засудив Вищий спеціалізований суд голову Бериславської районної державної адміністрації Херсонської області Ярослава Павлівського і наклав заборону на право займати керівні посади протягом трьох років за вимагання хабаря у сім мільйонів гривень.

Помилки резидентів

Помилки резидентів

Понад 1300 кримінальних проваджень за фактами вчинення терактів та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, насамперед посягань на цілісність і недоторканність України, масових заворушень, захоплення і блокування державних установ, диверсій, незаконного позбавлення волі відкрила Генеральна прокуратура за останній час.

Сан Саничу, де ви?

Більше року знадобилося, аби підозрюваного в організації резонансних провокацій у квітні під час мирного зібрання на Театральній площі Черкас оголосили в розшук. Тоді серед людей з’явилися «тітушки» у білих футболках iз провокаційними написами «Бий жидів!».

Стережи автомобілі

Гучним викраденням автомобілів просто з-під вікон жителів кіровоградських багатоповерхівок, котрі почалися в місті останнім часом, покладено край. Тамтешні правоохоронці таки вистежили зловмисників, завдяки яким зникали «сталеві коні» місцевих жителів.

Збирали «вершки» з кредиток

Збирали «вершки» з кредиток

Черкаські співробітники СБУ вийшли на слід організованої злочинної групи, яка спеціалізувалася на зніманні чужих грошей із банкоматів. Любителі нажитися за чийсь кошт «працювали» не лише у Черкасах, а й у Києві. Для того, аби швидко розбагатіти, підприємливі молодики налагодили несанкціоноване втручання у роботу банківських систем: встановлювали на банкомати так звані скімінгові пристрої.