І нема на то РАДИ

І нема на то РАДИ

Бурхливі політичні пристрасті розгорілися у районному центрі Карлівка, що на Полтавщині, перед обранням голови районної ради. Коаліція у складі депутатів від «Батьківщини», «Блоку Петра Порошенка» та «Свободи» висунула тоді кандидатуру Петра Світлика.

Вижити за лінією фронту

Вижити за лінією фронту

Бійця АТО, який приїхав додому на реабілітацію після поранення в зоні бойових дій, уже з новими численними травмами голови госпіталізували до реанімації. За його життя борються лікарі у Вінницькому військово-медичному центрі.

Школа войовнича

Батькам школярів добре відома ситуація, коли син чи дочка приходять зі школи і скаржаться на однокласників — той б’ється, той обзивається, а той і взагалі проходу не дає.

ЗалізоБЕТОНні докази

Про тривалу відсутність мешканки Вінницького району заява в поліцію надійшла від брата зниклої лише 10 жовтня, оскільки той сам намагався знайти сестру й до останнього не вірив, що її немає серед живих.

Шукайте жінку

Відомо, що 55-річний підприємець із Туреччини займався вантажними перевезеннями різних товарів та у справах часто відвідував Миколаїв. Саме в цьому південному місті йому влаштували справжню пастку, знаючи про його підвищену пристрасть до молоденьких дівчат.

Пані невДАЧА

Пані невДАЧА

Дачники стверджують, що бачили їх за цим заняттям і навіть знають в обличчя. Правоохоронці ж у листах повідомляють, що ведуть слідчо-розшукові дії. Ця історія майже анекдотична. І з неї можна було б посміятися, якби все не було так сумно.

Голодні ігри

Близько тисячі українців, котрі вирішили скинути зайві кілограми за допомогою пігулок, стали жертвами трьох пройдисвітів. Заспокійливий засіб, який коштує до 50 гривень, «підприємливі» молодики купували в аптеках, а потім перепаковували його у заздалегідь виготовлені коробки та блістери з назвою препарату для схуднення.

Кривава «лісорубка»

Кривава «лісорубка»

Лише за два з половиною тижні на лікарняних ліжках та під крапельницями опинилися четверо громадських активістів — Олександр Кулібабчук, Вадим Маштабей, Євген Мельничук і Віктор Бархоленко. Усіх було побито в Ірпені і Бучі, що під Києвом, усі четверо є відомими захисниками лісових зон цього регіону від ласих до грошей забудовників і корумпованих чиновників.

Швайка на «байку»

Швайка на «байку»

Проти екс-міністра агарної політики, «свободівця» Ігоря Швайки відкрили кримінальне провадження через дорогий подарунок від колишніх працівників Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) — мотоцикл відомої та престижної марки Harley-Davidson.