Чудотворець за 20 тисяч євро

Хочеш заховати — поклади на найвидніше місце. Саме так, схоже, міркував 38-річний громадянин України, який вирішив вивезти до Росії через коридор спрощеного митного контролю старовинну ікону. Коштовний раритет він «невимушено» залишив на задньому сидінні Mitsubishi Lancer серед інших особистих речей, сподіваючись, що салон так доскіпливо не оглядатимуть.

Пильнуй, пішоходе

Ще тиждень у Києві триватимуть профілактичні заходи під назвою «Пішохід та пішохідний перехід», які проводить столична Державтоінспекція. Як повідомили «УМ» в Управлінні ДАІ міста Києва, головним завданням цих акцій є зниження кількості дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів.

«Відмазка» для своїх

«Відмазка» для своїх

Про інцидент, який стався 21 лютого на фермерських полях на межі Горохівського, Іваничівського та Локачинського районів, «УМ» по гарячих слідах уже писала. Нагадаємо, що того вечора невідомі на 5 джипах влаштували «сафарі» на фермерських полях, витолочивши близько 300 га озимої пшениці. Розгнівані фермери влаштували погоню і таки заблокували у лісі два джипи, викликавши наряд міліції та журналістів.

Кати з лісосмуги

На Кіровоградщині банда з трьох осіб ледь не позбавила життя 43-річного підприємця, жорстоко побивши його та викинувши помирати у лісосмузі. Але доля змилостивилася над чоловіком, і коли він прийшов до тями, то знайшов у собі сили, аби дістатися до людей. По допомогу він звернувся в найближчому до траси магазині.

Новий поворот для доктора «Пі»

Новий поворот для доктора «Пі»

Гучна справа Андрія Слюсарчука, більш відомого як «Доктор Пі», засудженого за незаконну лікарську діяльність та вбивство з необережності, підробку документів і шахрайство, отримала несподіваний поворот. Нагадаємо, що рік тому його засудили до 8 років позбавлення волі, і нині він відбуває покарання у Львові.

Кому — війна, кому — мать родна

Співробітники Служби безпеки викрили жінку, яка вирішила на нещасті ближніх заробити власний капітал. Дізнавшись, що наприкінці січня у полон до бойовиків так званої «ДНР» потрапив земляк-військовослужбовець із Тростянця, який брав участь у обороні Донецького аеропорту, вона розшукала номер мобільного телефону дружини бійця і запропонувала свої послуги у визволенні чоловіка.

Мама-сутенерка

Більше року тривали розслідування та судовий процес по кримінальній справі, яка шокувала навіть бувалих експертів-криміналістів. Адже події, що розгорталися в одній із сільських родин у Збаразькому районі Тернопільщини, потягнуть на сценарій психологічного фільму жахів. Головні герої — психічно неврівноважена мати-садистка, батько-пияк, їхня 19-річна донька зі своїм «нареченим»-рецидивістом та молодша, 12-річна дівчинка, якій довелося в рідному домі пережити справжні тортури.

«Краще б ти померла!»

Для багатьох українців ім’я Ірини Крашкової стало символом, який нерозривно асоціюється з початком протестів проти системи, які переросли в Євромайдан та Революцію гідності. Нагадаємо, 27 червня 2013 року в лікарню села Врадіївка потрапила 29-річна Ірина Крашкова, яку жорстоко зґвалтували і намагалися вбити двоє міліціонерів та таксист.

«Тікайте звідси всі!»

Моряка, який нещодавно повернувся до рідного Херсона з рейсу, взяли в заручники в його ж автомобілі. Пізніше терористи відвезли 25-річного хлопця на пустир, де і пояснили, що він повинен зробити, пригрозивши жорстокою розправою у разі відмови.