Бурштинова лихоманка

Бурштинова лихоманка

Силові структури наввипередки звітують про власні успіхи у боротьбі з незаконним видобутком бурштину на Поліссі. Так, днями речник прес-центру СБУ Олена Гітлянська повідомила, що Служба безпеки розпочала «реальну нищівну боротьбу з незаконним видобутком та реалізацією бурштину».

З човна — до тюрми

Дикий випадок стався у Чигиринському районі Черкащини. Там до райлікарні привезли дівчину із закритим переломом основи черепа. Лікарі були шоковані, коли дізналися, що вона постраждала тільки за те, що зробила одному, як потім зрозуміла, неадекватному чоловіку зауваження. Саме медики викликали правоохоронців.

У Львові, на передовій

Роман Личак, старший лейтенант міліції, нарогоджений медаллю «За бездоганну службу» III ступеня, а капітан міліції Надія Андрухів — орденом Княгині Ольги III ступеня. Нагадаємо, що минулого тижня у вівторок у Львові сталися два теракти.

«Мертві» сорому не мають

У жовтні 2013 року до правоохоронних органів звернулася збентежена жінка із заявою про зникнення свого сина, 1978 року народження. Як водиться у таких випадках, міліціянтами було розповсюджено інформацію про оголошення особи в розшук. У цьому процесі матері показали для впізнання труп, знайдений поблизу однієї із залізничних станцій. І жінка свого сина у небіжчику впізнала. Отож правоохоронці вважали тему вичерпаною.

Не тією дорогою

Осягнути цю надзвичайну пригоду, котра сталася у місті Гайворонi на Кіровоградщині, з точки зору здорового глузду неможливо. Адже там 31-річний чоловік підірвав двох людей, коли ті проходили через його двір.

Горілка на мільйон

На одні й ті самі граблі наступили двоє жителів Черкас, які вже відбули термін за організацію підпільної ґуральні, та висновків, сидячи на тюремних нарах, не зробили. Тож, коли вийшли на волю, знову взялися за звичне ремесло.

На сусіда — з гранатою

Велика кількість нелегальної зброї, яка є зараз у цивільного населення, становить серйозну небезпеку для мирних громадян у містах і селах, віддалених від бойових дій у зоні АТО. Особливо, якщо ця зброя потрапляє до рук неадекватних осіб.

Міліцейські розваги

У селищі Солоницівка Дергачівського району троє міліціонерів по-звірячому побили двох чоловіків. Можливо, про цей злочин ніхто б і не дізнався, якби свідки розправи не зняли все на камеру мобільного телефону. Відео потрапило до соціальних мереж, викликавши широкий публічний резонанс.