Іномаркам «приробляли ноги»

У Хмельницькому працівники міліції нарешті поклали край злочинній групі, яка впродовж кількох років зухвало викрадала автомобілі на території п'яти областей України. До її складу входило шестеро місцевих нероб у віці від 23 до 40 років, серед яких був і колишній зек. Правоохоронцям уже вдалося довести причетність цих типів до двадцяти крадіжок транспортних засобів, здебільшого дорогих іномарок і навіть автобуса типу «Неоплан».

Солоду вистачить на всіх

Хмельниччина міцно утримує лідерські позиції з виробництва солоду, який є невід'ємним компонентом пивоварної технології. Достатньо сказати, що кожен третій літр збадьорюючого вітчизняного напою замішаний на інгредієнтах подільського походження. Це й зрозуміло, адже Славутська солодовня має найбільші потужності в Україні, виготовляючи щорічно 75 тисяч тонн продукції. Переконалися у її високій якості ділові партнери славутичан у Румунії, Молдові, Вірменії.

Із полігону — в аудиторію

У Хмельницькому національному університеті за участі високопосадовців оборонного відомства та іноземних дипломатів презентовано Трастовий фонд програми НАТО «Партнерство заради миру». Запрацював проект на базі вузівського центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Ідеться про офіцерів української армії, звільнених у запас, або ж тих, яких ця невесела процедура очікує найближчим часом. Доречно зазначити, що в недалекому минулому Хмельниччина була наймілітаризованішою областю в колишньому Союзі. Тут зосереджувався найбільший арсенал ядерних боєголовок, а кожен десятий житель міста над Південним Бугом, образно кажучи, носив погони.

Тепло здешевлять скандинави,

Газові перипетії спонукають на місцях до пошуку ефективних шляхів зниження витрат енергоносіїв. Зокрема, у Славуті серйозно зацікавилися інвестиційним проектом щодо впровадження когенераційної установки, який ініціювали міськрада і тамтешнє підприємство тепломереж. Технологічну новинку вже взяли на озброєння деякі європейські країни, вона засвідчила свою високу віддачу, адже дозволяє комунальникам раціональніше використовувати електроенергію, а відповідно, і споживачам — безперебійно отримувати гарячу воду за помірною ціною.

Цигарками і цукерками

Співробітники Центрального відділу внутрішніх справ обласного центру затримали 26-річного хмельниччанина, який тривалий час із застосуванням насильства вчиняв розпусні дії стосовно чотирьох неповнолітніх. Закінчивши професійно-технічне училище, молодик постійного місця роботи не мав, проживав разом із матір'ю.

Гриша подався у прийми,

Незвичний гість оселився на фермі сільгосппідприємства «Росія», що у Великому Олександрові Віньковецького району. Тут свиняче стадо поповнив... гордовитий дикий кабан. З-поміж сородичів він вирізняється довгою чорною шерстю і дещо незалежним виглядом. Але це лише зовні, бо насправді Гриша (саме так нарекли його тваринники) — досить сумирний у поведінці з іншими поросятами й не виявляє жодної ворожості до людей.

Тепло наближається

Останнім часом пожвавилася робота з газифікації в сільській місцевості Хмельниччини. Цьогоріч блакитне паливо вже прийшло у 59 населених пунктів, така ж радісна подія очікує до кінця грудня на жителів ще 20 сіл. Це, до речі, одні з найвищих темпів у країні.

Махно у Кам'янцi

У Кам'янці-Подільському щойно завершили зйомки значної частини 12-серійного художнього телефільму «Дев'ять життів Нестора Махна». Перед цим кінематографісти відпрацювали стрічкові епізоди в Переяславі-Хмельницькому, Гайвороні, Білій Церкві та Качанівці. Втім для глядача майже всі події відбуватимуться в Єлисаветграді. Вони зможуть простежити за суперечливим життям Нестора від народження і до його смерті 1934 року в Парижі.

Осінь підсолодила сподівання

Осінь підсолодила сподівання

На останніх гонах ведуть збирання цукрових буряків трудівники Хмельниччини. Селянам залишилося впорати трохи більше тисячі гектарів площі. З огляду на сприятливі погодні умови наприкінці тижня копачі, ймовірно, заглушать мотори.

Голландські пацики оселяться на Поділлі

Гостроту м'ясної проблеми, що стала негативним чинником продовольчого ринку, покликаний зняти потужний інвестиційний проект, реалізація якого розпочинається на Хмельниччині. Його ініціатор — ТОВ «Стіомі-холдинг», очолюване Михайлом Стадніком, залучило кошти серйозних компаній з Великобританії та Німеччини для створення унікального свинокомплексу повного циклу, розрахованого на 150 тисяч голів. Це буде найбільше підприємство такого профілю в Україні. Поява цього рохкаючого царства обійдеться зацікавленим сторонам у 25 мільйонів євро.