Вам печатку? Готуйте «бакси»!

Працівники Хмельницького УБОЗу знешкодили злочинну групу, що займалася фальсифікацією різноманітних документів. До її складу входили дев’ять мешканців області віком 30—35 років, двоє з яких уже перебувають під арештом, а інші — на підписці про невиїзд.

«Порохова діжка» під АЕС

«Порохова діжка» під АЕС

Учора з артилерійської бази, що поблизу Славути, вивезли останні 160 тонн боєприпасів, які зберігали тут понад півстоліття. Військовики завантажили снаряди на чотири спеціально обладнані автомобілі й відправили їх на розташовані за 30 кілометрів склади у Цвітосі. Наразі військову частину розформовують. Ця процедура мала відбутися ще у жовтні 2006 року. Однак через брак фінансування затягнулася донині.

Солдатик, що втік від Путіна

Солдатик, що втік від Путіна

Хмельницькі правоохоронці виявили в приміській лісопосадці цікавого відлюдника — у добротно облаштованій землянці без жодних документів мешкав 23–річний молодик на ім’я Сергій. Крім усього необхідного для більш–менш прийнятного існування, тут була невеличка бібліотека та мініелектростанція, виготовлена господарем власноруч із підручних матеріалів.

І грудка землі від Президента

У 64–ті роковини Великої перемоги глава держави відвідав Хмельниччину. Віктор Ющенко взяв участь в урочистому перепохованні на міжнародному меморіальному комплексі «Поле пам’яті» неподалік Славути останків радянських військовослужбовців. Тут із жовтня 1941 року до першої половини 1943–го був найбільший на Правобережній Україні концентраційний табір, у якому утримували поранених та хворих червоноармійців. Нестерпні умови перебування — холод, голод, відсутність будь–якої медичної допомоги — призводили до масової загибелі людей. Загалом у Славутському таборі знайшли свою смерть 150 тисяч військовополонених.

Амазонка мисливських угідь

Амазонка мисливських угідь

Зінаїда Караван четвертий рік очолює Славутську районну організацію Українського товариства мисливців і рибалок. До того працювала єгерем. За період жіночого керівництва всуціль чоловіча організація зросла вдвічі і зараз налічує 659 членів, об’єднаних у 24 первинні колективи. Очолюють їх також люди дбайливі та відповідальні — голови сільрад, директори шкіл, спеціалісти сільського господарства. Надійними помічниками пані Зінаїди є і 26 громадських інспекторів, які спільно з міліцією борються з браконьєрством — влаштовують рейди, проводять роз’яснювальну роботу серед населення. Сама ж вона чи не найголовнішим у роботі вважає тісний зв’язок із людьми. Керівник знає кожного члена товариства, а також, де він живе, чим переймається. Це дозволяє швидко підняти мисливців на будь–яку корисну справу.

Гроші поїхали з табором

Якщо у давні часи цигани пересувалися здебільшого у кибитках, то нині надають перевагу автомобілям. «Жигулі», що вмістили в салоні, крім водія, ще шістьох жінок та двох дітей, зупинилися в одному з сіл Білогірського району. Зайшовши до хати, роми попросили води. Поки вісімдесятирічна пенсіонерка ходила на кухню, незнайомці часу не гаяли. Одна зі смуглянок миттєво перевірила вміст шафи з білизною. І не прогадала, бо натрапила на велику суму грошей.

Пити чи не пити?

Услід за відновленням роботи в обласному центрі медвитверезника місцева влада наважилася на ще радикальніший крок у боротьбі з пияцтвом. Депутати міської ради ухвалили обмежити продажу алкогольних напоїв у магазинах із 11–ї до 22–ї години — та у закладах ресторанного типу — з 11–ї до 23–ї години. Чітко окреслено також і дозвільну територію реалізації спиртного навколо дошкільних і навчальних закладів, гуртожитків, об’єктів культури і спорту, вокзалів. А ще заборонено вживати будь–які збадьорюючі напої (зокрема й пиво) на вулицях, у парках і скверах.

Ракетний удар Президента

Ракетний удар Президента

Учора Президент Віктор Ющен­ко здійснив робочу поїздку до Хмельницької області, де побував на військовому полігоні 19–ї ракетної бригади Збройних сил України. Глава держави був присутній на тактично–стройових заняттях із підготовки й умовного завдання ракетного удару реактивними системами залпового вогню «Ураган» і «Смерч». У пуску зброї були задіяні 11 одиниць бойової техніки. Віктор Ющенко спостерігав за діями підрозділів спеціального призначення сухопутних військ, що включали десантування, захоплення терористів, знешкодження диверсантів.

Братків здружила колонія

Працівники карного розшуку Хмельниччини разом із столичними колегами «накрили» чотирьох членів банди, яка діяла на території Хмельницької, Житомирської, Чернівецької, Закарпатської та Київської областей. Усі братки мають за плечима не одну «ходку» за ґрати, а організатор формування ще за радянських часів навіть отримав «вишку», яку замінили 15 роками ув’язнення. Щоб вийти на слід злочинної зграї, знадобилося чимало зусиль багатьох правоохоронців, адже кожен із розшукуваних був досвідченим кримінальним «вовком».

І квартира моя кримінальна...

55–річний військовий пенсіонер Д. з Ізяслава нічим особливим у невеличкому райцентрі не виділявся. Аж поки місцеві жителі не помітили його підвищений інтерес до дівчаток–підлітків. Про свої підозри повідомили міліцію. Правоохоронці, котрі завітали до помешкання колишнього офіцера, були дуже здивовані побаченим.