Директор народився «у сорочці»

Хмельницькі убозівці запобігли вбивству на замовлення. Жертвою кілера мав стати директор одного з ринків області. Перший замах на його життя було скоєно кілька місяців тому. Однак від смерті бідолаху врятував щасливий збіг обставин: у момент, коли зловмисник натиснув на спусковий гачок, чоловік нахилився, аби погладити свого собаку. Куля лише ковзнула по голові, не заподіявши серйозного поранення.

Хто - на кордон, хто - в СІЗО

Цьогорічний загін випускників Національної академії прикордонних військ України імені Б. Хмельницького не дорахувався кількох бійців. Місяць тому двоє четвертокурсників були засуджені за виготовлення і збут фальшивих банкнот.

Під тихими вербами...

Рясні дощі, які останніми тижнями зачастили на Поділлі, зрештою не лише вгамували нестерпну червневу спеку, а й, на жаль, спричинили трагедію. Минулої суботи близько 10-ї години ранку в самісінькому центрі Хмельницького від стовбура верби відчахнулася гілляка і смертельно травмувала 18-річного хлопця, котрий випадково опинився в цьому злощасному місці.

Сила демократів — у єдності

Президент Віктор Ющенко, перебуваючи у п'ятницю з робочою поїздкою у Хмельницькій області, не оминув і актуальних передвиборчих питань. «Я — прихильник єдиного блоку демократичних сил на майбутніх виборах до Верховної Ради», — наголосив глава держави. Ідеться про «Нашу Україну», «Народну самооборону», «Правицю» та інші партії національно-патріотичного спрямування.

Христинку причарував метелик...

Майже сорокагектарну площу лісових і садових насаджень крок за кроком довелося обстежити працівникам Віньковецького райвідділу міліції у пошуках 4-річної дівчинки. Маля загубилося у той момент, коли її батьки та родичі збирали поблизу села Дашківці суниці.

Мрійник повертається на дерево,

Колишній учитель із Завадівка Чемеровецького району Микола Сас, про якого у 1999-му та 2000-му роках розповідала «УМ», знову намагається подивувати світ. Нагадаємо, що свого часу цей неординарний чоловік збудував собі хатинку в лісовому урочищі на дереві. Крислатий ясен дав прихисток затишному помешканню самітника, облаштованому на сімнадцятиметровій висоті.

Ой там на риночку!.

Більшість українців добре знає, аби недорого вдягтися-взутися, слід їхати в Хмельницький. Базарна тема майже постійно присутня і в лексиконі хмельничан. Адже на добре відомих, навіть за межами України, місцевих речових ринках, зайнятий практично кожен десятий житель міста. Проте останнім часом «базарні» розмови, що нерідко переростають у гострі суперечки, набули нового забарвлення. Каталізатором збудження громадської думки стала потужна реклама про близьке відкриття торговельно-сервісного центру «Поділля», який не матиме аналогів на всьому пострадянському просторі.

Сестра замовила брата,

У полі, неподалік села Гелетинці Хмельницького району, було виявлено обгорілий труп чоловіка з рештками одягу. Сім ножових поранень на тілі та зв'язані за спиною руки свідчили про насильницьку смерть нещасного. Оглядаючи тіло, експерти зафіксували ознаки муміфікації, що дозволило зробити припущення: труп перебуває тут тривалий час.

Вантажівка-вбивця

Учора по обіді на Хмельниччині трапилася жахлива ДТП. На трасі поблизу Війтовець, що у Волочиському районі, вантажний автомобіль «Рено», виїхавши на зустрічну смугу, зіткнувся з пасажирським мікроавтобусом «Форд».

Мундир, пропахлий бензином

Починаючи з листопада 2006 року, на Хмельниччині було зареєстровано 777 розбійних нападів на автозаправні станції. Усі злочини мали однаковий почерк. Невідомий злочинець у чорній масці, озброєний двома пістолетами, з'являвся на АЗС на світанку. Погрожуючи зброєю, грабіжник забирав виручку і талони на пальне, після чого так само несподівано зникав.