Грушевського не пускають до дому

У своєму зверненні до депутатів Волинської обласної ради активісти товариства «Холмщина» висловили занепокоєння тим, що українська влада, в тому числі й волинська, ще не підготувала й не узгодила з владою сусідньої Республіки Польща заходів із відзначення 150-ї річниці з дня народження відомого українського історика, громадського діяча, голови Української Центральної Ради Михайла Грушевського, який народився у польському Холмі у вересні 1866 року.

Голова з пліч

Жахливу картину застали горохівські правоохоронці в помешканні місцевих пенсіонерів: на дивані лежала 65-річна господиня з відрізаною головою. Трапилося це ввечері 15 січня. Міліціонери фактично відразу виявили нелюда, який вчинив цю криваву розправу.

Перехрестимося, коли гримне?

Епідеміологічна ситуація на Волині з кожним днем погіршується, хоча епідпоріг (72 хворих на 10 тисяч населення) область iще не переступила. За твердженням медиків, минулого тижня рівень захворюваності на ГРВІ та грип досяг позначки 30.

Серцева недостатність чи недостатність совісті?

Серцева недостатність чи недостатність совісті?

Трагічні звістки зі східного фронту надходять на Волинь навіть у світлі різдвяні дні. Дякувати Богу, ніхто з волинян не загинув від кулі снайпера і не підірвався на розтяжці, але смерть продовжує свої чорні жнива. У першій половині січня нового, 2016, року родини отримали звістки про смерть своїх рідних у зоні АТО від серцевого нападу.

Правда неоголошеної війни

Правда неоголошеної війни

Нещодавно головний редактор сайта «Цензор нет» Юрій Бутусов у матеріалі «Командир, який змінив хід війни», розповів про 2-гу протитанкову артилерійську батарею 51-ї окремої гвардійської механізованої бригади під командуванням капітана Костянтина Коваля, бійці якої відзначилися в бою з російськими військовими підрозділами на підступах до Іловайська 26 серпня 2014 року і взяли в полон велику групу російських військовослужбовців.

«Вибачте, пацани, що не можу зупинити цю машину...»

«Вибачте, пацани, що не можу зупинити цю машину...»

Депутати Волинської обласної ради одноголосно підтримали звернення до найвищих осіб держави щодо зняття обвинувачень iз бійців розформованої у листопаді 2014 року 51-ї Володимир-Волинської механізованої бригади.

«Для тебе війна не почнеться, поки твоя дитина не підірветься на розтяжці»

Богдан Пташник був чи не єдиним волинським журналістом, який поїхав на війну простим солдатом фактично з перших її днів. Звістка про його важке поранення в бою під Карлівкою 23 травня 2014-го, де підрозділ «Донбасу» потрапив у підступну засідку терористичного батальйону «Восток», була шоком для всіх нас, його колег по журналістському цеху, а найбільше для рідних.

Волинь має Палицю

УКРОП, який здобув на Волині найбільшу кількість депутатських мандатів, таки отримав свою людину на посаді голови Волиньради. На першій сесії було обрано Ігоря Палицю, колишнього голову Одеської ОДА та партнера по бізнесу відомого українського олігарха Ігоря Коломойського.

Один серед чужих

Здається, ще на жодних місцевих виборах у Луцьку не було такої жорсткої боротьби за крісло міського голови, як нині. У двобої за нього зійшлися представник БПП «Солідарність», діючий голова Микола Романюк, та представник УКРОПу і ставленник відомого луцького олігарха Ігоря Палиці Олександр Товстенюк.