Блискавична смерть

Трагедія сталася у суботу приблизно о 12. 30. Того дня 51–річний Василь Червоній із дружиною, дочкою, батьками дружини і охоронцем–водієм відпочивав та рибалив на своєму приватному ставку поблизу села Ганнівка Костопільського району неподалік від Рівного. Як розповідають очевидці, близько 12:30 несподівано розпочалася короткочасна злива та пролунало кілька незначних грозових розрядів. Усі присутні сховалися в будиночок і лише Василь Червоній забарився на березі водойми. За кілька хвилин помітили, що він лежить на землі. Блискавка влучила в плече та вийшла, уразивши серце, з другого боку.

Птах поплутав...

Трохи більше місяця не дожив до свого 17–річчя Вадим Трохимчук із села Біловіж Рокитнівського району: він став жертвою «сліпої» кулі, яка наздогнала його на пожежній вежі. Цей об’єкт давно вже став місцем забав місцевих дітлахів, які не боялися підніматися на 30–метрову висоту. І того злощасного вечора Вадим разом із друзями піднявся на вежу. Лісничого Миколу Пивоварова діти помітили ще здалеку, а тому й присіли. А далі сталося непередбачуване: несподівано пролунав постріл, а разом із ним страшний дитячий крик. Коли лісничий піднявся на вежу, побачив Вадима, який лежав у калюжі крові: куля влучила йому під око. Травма виявилася смертельною.

Вепряче нашестя

Вепряче нашестя

У Зарічненському районі Рівненщини диких кабанів розвелося стільки, що вже навіть на власних обійстях місцеві селяни не почуваються в безпеці. Земельні ділянки, які нарізані віддалік населених пунктів, люди давно залишили, адже зібрати там урожай неможливо. Жінки та діти вже й до лісу по гриби та ягоди бояться ходити.

Кравчук підклав бомбу для Тимошенко?

Стали відомими подробиці псевдозамінування машини Юлії Тимошенко. Повідомлення про те, що в автомобіль, яким Прем’єр мала добиратися з рівненського аеропорту на Волинь, закладено бомбу сповільненої дії, було отримано, коли літак із Прем’єром був уже на підльоті до Рівного. Правоохоронцям голос чоловіка, який телефоном попереджав про небезпеку, здався переконливим. Тому автомобіль терміново замінили, а самій Юлії Тимошенко про те, що під її сидінням в авто могла бути бомба, доповідати не стали.

«ШМЯКом» по алкоголю

Після урочистої шкільної лінійки в Рівному розпочнеться загальноміська гра «ШМЯК» — шкільний мегаяскравий квест, який підготувала група ініціативної молоді. Гра нагадує осучаснену «Зірницю». Кожна школа зможе виставити одну чи кілька команд із 10 осіб.

Батьківщина нашого Євангелія

Батьківщина нашого Євангелія

Село Пересопниця стало відомим завдяки шедевру рукописного мистецтва — «Пересопницькому Євангелію». Цю книгу мало хто бачив насправді, а гортати — і поготів. Свого часу нею захоплювалися Шевченко й Максимович, а нині, поклавши руку саме на цю книгу, свою Присягу на вірність українському народові приносить кожен новообраний президент України. Це робили і Леонід Кравчук, і Леонід Кучма, і Віктор Ющенко.

«Паленка» і кліщі для Жириновського

Позаминулого року Володимир Жириновський побував на батьківщині свого діда Іцхака Едельштейна — у райцентрі Костопіль. Серед іншого до програми неофіційних відвідин входило і бажання на власні очі побачити, що саме належало підприємливому предку. Та на колишній деревообробний комбінат, а нині підприємство Swisspan limited, яким керують швейцарці, російського «спадкоємця» не пустили. Пояснили, що це зовсім інше деревообробне виробництво, зведене радянськими інженерами вже після війни.

Веселі оповідки козака Голоти

Веселі оповідки козака Голоти

Козаки–характерники завжди були легендарними особистостями — їх наділяли надзвичайними здібностями. Іван Довгаль, курінний отаман Тараканівського куреня, що розташований у Дубенському районі на Рівненщині, теж вважає себе характерником, хоча розповідає про це з гумором, але й не без моралі. А головним для козака вважає дотримуватися православної віри та бути незрадним патріотом рідного краю. Про свої пригоди й чудасії козак Голота розповів «Україні молодій».

Грип пропонує зайві канікули

У Міністерстві охорони здоров’я повідомляють про збільшення хворих на грип та гострі респіраторні інфекції. «Суттєво зріс рівень захворюваності серед дітей 7—14 років у Вінниці — на 25,7 %, Дніпропетровську — на 21,9%, Києві — на 20,5 %, Львові — на 25,9%, Одесі — на 28,0% та Сімферополі — на 47,9%, що свідчить про наближення епідемічного підйому в цих містах», — повідомляє прес–служба МОЗ. А от перейшли такий поріг, а отже, закрили школи на карантин лише на Запоріжжі, Рівненщині та Донеччині.

Дитиною бути небезпечно

У грудні в Рівному на вулиці Макарова в ліфті свого будинку задушили третьокласницю Марійку Лупань. За підозрою у скоєнні злочину затримали чоловіка, який жив у тому ж під’їзді. Правоохоронці спіймали 34–річного Павла, який уже відбував покарання за спроби зґвалтування дітей, тож на нього відразу впала підозра. Як запевняють міліціонери, чоловік зізнався у вбивстві, а під час відтворення обставин злочину розповів у деталях, як усе відбувалося.