Бери рояль, іди додому

Без даху над головою ризикують залишитися чоловіча хорова капела імені Ревуцького та відоме дитяче видавництво «А–БА–БА–ГА–ЛА–МА–ГА». Таку невеселу перспективу готують для них сусіди по будинку, що розташований у центрі Києва за адресою: вул. Басейна, 1/2. ТОВ «Тригліф», яке займає перший поверх споруди, вирішило на півметра підняти власну стелю. За рахунок... приміщень поверхом вище, де працює капела iм. Ревуцького. Точніше, працювала... Оскільки шанувальники високих стель прорізали дірку в підлозі репетиційної зали колективу. У результаті чого приміщення, яке, до речі, занесене до «Зводу пам’яток історії та культури України», визнали аварійним. Хористів же відправили у відпустку, яка невідомо коли закінчиться. А вчора услід за музикантами на вулиці опинилися і їхні інструменти та меблі...

Двадцять днів із Буддою

Двадцять днів із Буддою

Сьогодні в Українському домі розпочинаються Дні буддійської культури. Проект, що триватиме до 27 листопада, розрахований як на посвячених, так і на тих, хто з цією сторінкою в історії розвитку людства познайомиться вперше.

Львів — за моду і благодійність

Львів — за моду і благодійність

Першою подією у програмі осіннього Lviv Fashion Week була заявлена... виставка фотографій. «Мода та фотографія тісно пов’язані пошуком нових ідей, сучасних засобів виразу індивідуального бачення життя», — пояснили своє рішення організатори і не прогадали.

Співайте, вас почують

Музичну премію Yuna журналістам презентували власник ISTIL Group Мохаммад Захур та генеральний продюсер музичної премії Павло Шилько. Після прелюдії, яка складалася з взаємних компліментів, вони хором констатували, що ідея цієї відзнаки турбувала їх не один рік.

Прем’єри i цифри

Музика і статистика — поняття, на перший погляд, дещо із різної опери. Але якщо говорити про ХХІІ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест», то без цифр, що тішать не лише організаторів, а й усіх шанувальників серйозного мистецтва, не обійтися. Цього разу до Києва завітали музиканти з сімнадцяти країн: участь у фестивалі беруть Австрія, Азербайджан, Аргентина, Білорусь, Данія, Естонія, Італія, Казахстан, Німеччина, Польща, Росія, Сербія, Україна, Франція, Швейцарія, Швеція, Японія... На десяти майданчиках міста відбудуться п’ять симфонічних, чотири хорових, 15 камерних концертів та інші заходи (всього близько 30). У виконанні 25 провідних вітчизняних і зарубіжних симфонічних, камерних, хорових колективів, а також численних солістів прозвучать близько 180 творів, третина з яких — прем’єри, майже 150 композиторів, у тому числі 110 українців.

Душа й амбіції «фатальної жінки»

Душа й амбіції «фатальної жінки»

До своїх перших гастролей в Україну поп–діва Брітні Спiрз поставилася відповідально. Прибула не в день концерту, як це практикують інші зiрковi гастролери, а завчасно — Брітні прилетіла до нас iз Росії, де виступала в Москві та Санкт–Петербурзі. Свій український вікенд співачка провела з користю: як повiдомляє сайт телеканалу «1+1», після відпочинку в готелі «Опера», в якому для Брітні Спiрз зарезервовано цілий поверх, вона прогулялася Хрещатиком, посмакувала кавою й тістечком у кав’ярні в Пасажі та пройшлася столичними бутіками. Компанію поп–королеві склали бойфренд Джейсон Травік, який водночас є її агентом, i кілька бодігардів. Хоча особливої потреби в охоронцях того дня у Брітні не було — її, вбрану у пальто та джинси, на вулиці не впізнавали і не діставали... Чи не єдиним під час цього дефіле був автограф, який співачка залишила офіціанту кав’ярні.

На «Бандерштат»!

13—14 серпня Волинь запрошує на фестиваль «Бандерштат–2011». П’ятий фест українського духу, символом якого є Степан Бандера, цьогоріч відбудеться у Луцьку, поблизу мікрорайону Вишків.

Їх двоє, перемога одна

Їх двоє, перемога одна

Учора в Юрмалі відкрився Х Міжнародний фестиваль молодих виконавців «Нова хвиля». Свого часу призові місця з цього престижного конкурсу привозили наші Тіна Кароль (друге місце, 2005 рік), дует «Барселона» (друге місце, 2007 рік), Джамала (перше місце, 2009 рік)... Продовжити цю успішну традицію цього року доручили епатажному Колі Серьгі, кавеенщику, багаторазовому учаснику різних телешоу, та Маші Собко (співачка — фіналістка телепроектів «Шанс–8», «Шанс–10», національного відбору конкурсу «Євробачення–2010), переможниця телепроекту «Україна сльозам не вірить»...).

Тет–а–тет iз легендою

Тет–а–тет iз легендою

Минулої осені Б. Г. та його «Акваріум» приїздили до Києва з новою тригодинною програмою, той концерт зібрав тисячі шанувальників Бориса Гребенщикова. Якщо хтось побував на тому дійстві і зараз роздумує, йти на Гребенщикова чи не йти — ну не може він так часто привозити щось нове — не варто навіть сумніватися: ідіть, не пошкодуєте.

Як на Муратівни іменини...

Як на Муратівни іменини...

Свого первістка Ані Лорак народила минулого четверга, на кілька днів пізніше призначеного лікарями терміну. Як говорила сама співачка ще до пологів, стать дитини вони з чоловіком спеціально не дізнавалися. І ось тепер мають сюрприз: дівчинку вагою 3 кг 290 г та зростом 52 см! Чоловік співачки, Мурат Налкакіоглу, в неділю святкував свій 33–й день народження і зізнався, що донька від коханої стала найкращим подарунком, який би він міг собі побажати.