Жан-Поль Готьє пішов до джерел

Ротації в моді так само закономірні, як і в політиці, бізнесі і спорті, але кожна нова заміна в якомусь поважному Домі спричиняє неабиякий ажіотаж. Коли голова Hermes Жан-Луї Дюма запросив у свій легендарний Дім ексцентричного французького дизайнера Жана-Поля Готьє, деякі клієнти вже почали лагодити лижі до інших брендів.

Новi господарi — новий L'Officiel

Новi господарi — новий L'Officiel

В українському модному світі теж неабияка новина. Як повідомила газета «Деловая столица», провідний модний журнал «L'Officiel- Україна» змінив власників, серед нових видавців фігурують імена Євгена Рибчинського і Сергія Горового. Після зміни керівництва відбулися й інші радикальні зміни — весь творчий колектив на чолі з головним редактором «L'Officiel-Україна» Іриною Данилевською та директором видавництва «Вавилон», в яке входив журнал, Володимиром Нечипоруком залишили видання.

О, спорт! Ти — час!

О, спорт! Ти — час!

Чим ближче до Олімпійських ігор, тим частіше в поле зору різних фірм, рекламних компаній, глянцевих журналів, рейтингів потрапляють спортсмени. От і днями в ресторані «Імперіал» готелю «Прем’єр-Палас» під спалахами фотокамер і пильними «очима» телекамер представник швейцарської годинникової компанії Tissot Карін Бадаламенті вручила нові моделі годинників українським легкоатлетам Олені Говоровій та Юрію Білоногу, нашій олімпійській надії-2004. Бронзовій призерці Олімпійських ігор у Сіднеї 2000 року стрибунці Олені Говоровій подарували жіночий спортивний годинник, а штовхачу ядра, чемпіону світу і Європи Юрію Білоногу — чоловічий, обидві моделі доповнені хронографом, що дасть можливість ось так елегантно фіксувати нові спортивні рекорди. «Спортсмени і годинники мають бути точними, динамічними та елегантними водночас», підсумувала спільні вимоги до людей і речей пані Бадаламенті.

Красиво їсти не заборониш

Красиво їсти не заборониш

Ще один заклад харчування класу люкс із живими русалками в інтер'єрі відкрився нещодавно в Києві. У ресторані «Авалон», який постав на місці модного колись «Бон-Бону», втомлені світським і бізнесовим життям люди можуть прихилити голову і відчути себе володарями морськими. Дизайнер Тарас Легар створив із приміщення затишну мушлю, в яку можна забитися і забути про всі неприємності життя «на суші». Кабіни — з акваріумами, задрапіровані м'яким пастельним газом, у прозорих столиках можна роздивлятися морські дива — мушлі, зірки, камінці. Люстри у центрі зроблені у вигляді «пухнастих» медуз, а у великому басейні, що розділяє приміщення і куди вже налили воду, скоро плаватимуть русалки. Спортсменки-плавчихи наразі проводять тренування з підводної хореографії, тож скоро, чекаючи скампію гриль чи гребінь «Святого Якова», можна буде безплатно, тобто задарма, розважатися таким незвичним видовищем. Плануються і традиційніші забави — музичні шоу-програми, джазові, блюзові вечори, ресторан відкрився зовсім нещодавно і різні сервісні примочки будуть з'являтися поступово.

Золотий голос проти макаронів

Золотий голос проти макаронів

ЗМІ вже повідомляли, що народна артистка України Таїсія Повалій подала позов на Хмельницьку макаронну фабрику за неправомірне використання в назвах макаронів її сценічного імені Тая. Пам'ятаєте, ще недавно всі вагони київського метро були обклеєні рекламою макаронів «Тая»? Антимонопольний комітет завершує розгляд справи, а рішення обіцяють оприлюднити на початку лютого на відкритому засіданні, оскільки це безпрецедентний випадок у вітчизняній практиці. Для прийняття об'єктивного рішення Антимонопольний комітет навіть провів соціологічне опитування, і з'ясувалося, що справді частина українських споживачів асоціює назву макаронів із співачкою.

«У мене була така кришталево чиста репутація, що не гріх її і підмочити», —

«У мене була така кришталево чиста репутація, що не гріх її і підмочити», —

«Є журнали широких чоловічих інтересів, а в нас одного чоловічого інтересу, але найголовнішого», — так схарактеризував особливості нового глянцевого журналу Penthouse Ua арт-директор проекту Валентин Кармінський. Цей еротичний журнал, створений Бобом Гуччіоне, відомий у чоловічому світі з 1965 року і на сьогодні видається в 17 країнах. Якщо хтось дуже розумний і хоче дізнатися історію створення надприбуткового бізнесу містера Гуччіоне, то може прочитати статтю «Головний редактор всіх «Пентхаузів» на світі» в пілотному українському номері, що буквально наприкінці минулого тижня надійшов у кіоски. Дівчиною листопада — обкладинка + 12 сторінок — є відома актриса і телеведуча Сніжана Єгорова.

Freedom Келлі Джойс

Цими вихідними нарешті відбудеться офіційне відкриття нового супер-пупер-модного розважального комплексу Freedom, яким заправляє колишня львівська дизайнерка Леся Савенко.

Сирiтка Шрек

Ще одного казкаря не стало на світі — на 96-му році життя у Нью-Йорку помер батько зеленого людожера із добрим серцем Уїльям Стейг.