Прощавайте, Шурочко!

Прощавайте, Шурочко!

Вони йдуть по той бік горизонту з недопустимою швидкістю — старі актори, власне Актори, на яких виросли мільйони людей із 15 країн, які зараз штучно ще ніби мають одна до одної якийсь стосунок у формальних рамках СНД. Актриса Лідія Смирнова (народилася в Тобольську в 1915 році) починала в той золотий період кінематографа, коли на екрані царювали діви. Їх було не так багато, як нині «зірок», і пробитися до їхньої когорти було непросто, але як обожнювали їх — жіночних, вродливих, загадкових, чуттєвих — у країні, де «секса нет».

Щасливе число 7 у день трьох сімок

З тих пір, як керівництво «Слов'янського базару» пересварилося між собою аж до того, що довелося перереєстровувати торгову марку, і з тих пір, як росіяни стали основними спонсорами фестивалю, українських конкурсантів у Вітебську не дуже то й «празнували». Та й наша участь там була радше для того, щоб дати замовлення якомусь концертному держпідприємству, тим більше, що телевізійне висвітлення фестивалю було або скупе, або ніяке.

Олександр Пономарьов: «Чайники» теж хочуть танцювати

Олександр Пономарьов: «Чайники» теж хочуть танцювати

Сьогодні в прямому ефірі «1+1» — 8 зірок і 8 професійних «бальників» вийдуть на паркет — стартує другий сезон проекту «Танці з зірками». У вісімці знаменитостей — співак Олександр Пономарьов, до того ж він іде ще й за квотою «плюсів» як ведучий «Смачної країни». З 10-го березня він буде не просто співак і телеведучий , а ще й танцюрист. «У нього прекрасний вальс, він прекрасно відчуває музику, ритм і рухи. Шикарний партнер», — говорить про Олександра Пономарьова його партнерка Поліна. А команда проекту дивується працездатності й наполегливості Олександра в опануванні бальних танців. Стадією готовності до бальних перегонів «УМ» поцікавилася безпосередньо у співака.

На паркет запрошуються...

На паркет запрошуються...

У вівторок на 5 годину вечора намічалася грандіозна подія — в будинку прийомів Кабінету Міністрів канал «1+1» влаштовував презентацію проекту «Танці з зірками-2». До моменту презентації імена учасників другого сезону «Танців» трималися в таємниці, навіть прес-релізи журналістам не видавали — щоб тримати інтригу до кінця. Імена потенційних танцюристів-2 обговорювалися досить активно в інтернеті, а також — за технологією — канал радився з народом, кого б глядачі хотіли бачити на паркеті в бальних сукнях. Ми порадилися, і вони вирішили, що з 10 березня на каналі «1+1» у боротьбу за перше місце вступають поп-діви Світлана Лобода й Ірина Білик, старзи чоловічого роду — Олександр Пономарьов і Олег Скрипка, олімпійська чемпіонка Ліля Подкопаєва, актриса і телеведуча Сніжана Єгорова і два професійні жартівники — Максим Нелiпа (екс-капітан КВН «Ковбої Політеху», нині ведучий на телеканалі «1+1») і колега Зеленського по «95 кварталу» Євгеній Кошовий. Прогнозовані обличчя телеканалу «1+1» принаймні в другому сезоні «танців» участі не братимуть, тож Анна Безулик, Марина Кухар, Сергій Полховський тусувалися в кулуарах просто так, а від «плюсів» виступають Олександр Пономарьов і Максим Нелiпа, які ведуть програми на каналі. Влад Ряшин, президент компанії «Стар Медіа», яка виробляє цей рейтинговий продукт для «1+1», сказав «УМ», що на кожне місце зірки було 2—3 претенденти, але при відборі керівники проекту керувалися своїми міркуваннями: зірка мала бути харизматична, креативна й амбіційна, з волею до перемоги, крім усього іншого, комплектували їх таким чином, щоб «покрити» усі вікові, соціальні й професiйнi групи населення. Ось яскравий приклад поєднання шоу і бізнесу.

Вам кави, пане професоре?

Вам кави, пане професоре?

Відтоді, як у Чернівцях закрили Fedirko Gallery і художник Анатолій Федірко символічно гепнув на знак протесту палицею по своєму витвору — фанерному пам'ятнику Казимиру Малевичу, пройшло два місяці. Фанерний Малевич вижив, правда, емігрував. Як стверджує автор, єдиний у світі пам'ятник професору Малевичу відтворює не візуальний, а духовний образ митця.

Коли відмовляє «мінусовка»...

Коли відмовляє «мінусовка»...

На Дев'ятому євразійському телефорумі, який відбувся на початку листопада в Москві, телевізійники, представники ділових кіл, вчені, політики і громадські діячі вирішували світоглядні проблеми ефіру XXI століття, а тим часом український дівочий гурт «Доміно» заробляв собі бали в медійному полі. На телефорумі музичний продюсер проекту Сергій Куценко презентував повнометражний ігровий фільм «Куратор», на якому він дебютував як кінопродюсер, у цьому фільмі звучить пісня гурту «Доміно», відтак Інна Виноградова й Марина Салганік цілком прогнозовано виступали на церемонії відкриття й закриття телефоруму. На заключному концерті в один прекрасний момент «мінусовка» відмовила — приблизно як у Тіни Кароль у Юрмалі, і як Тіна пермогла обставини, так і «доміношки» розізлились і «дали джазу» — розспівали пісню «Чекала я на тебе до весни» з джазовими мотивами, поімпровізувавши вдосталь.

У бомонду — весілля...

У бомонду — весілля...

Весілля — одну із найпам'ятніших дат у житті — цими вихідними відгуляли два українські політики — Анатолій Кінах і Віктор Медведчук. Анатолій Кирилович віддавав заміж свою прийомну доньку Зою за київського бізнесмена Максима Кузьменка. А Віктор Володимирович свою доньку Ірину — за кордон, у Москву, за кандидата математичних наук Андрія Рюміна. Українським інтернетом гуляють фотографії з весілля Зої Кінах, де наречена в сукні з криноліном від Роксолани Богуцької та хутряній накидці (не від Богуцької) і наречений позують то під «бермудським трикутником», як у народі називають Центральний ЗАГС, то на тлі лімузина, то з Євгеном Рибчинським, який був свідком на весіллі. Середній доньці Марини Кінах Зої — 22 роки, вона перекладач з італійської, вчилася в Київському лінгвістичному інституті та Міжнародному італійському університеті для іноземців у Перуджі.

«Доміно» в шоколаді

«Доміно» в шоколаді

Полку гьорлз-бендів прибуло — у вівторок «на плацу» ресторану «Дежавю» новобранці шоу-бізнесового фронту, блондинисто-брюнетний дует «Доміно» презентував перший альбом «Мы отравлены любовью» і другий кліп «Чекала я на тебе до весни». Інна Виноградова — блондинка, трохи схожа на Клаудію Шиффер, і Марина Салганік, брюнетка-сексі — еротично підтанцьовували своїм пісням і ніяк не виглядали незграбами з тремтячими мікрофонами, бо до того, як постати перед журналістами і гостями, вони рік провели в студії, відпрацювали досить концертів, «побували» в ротаціях на радіостанціях — словом, побачили життя.

Що в гардеробі тобі моїм?

Що в гардеробі тобі моїм?

— Добре те, що група витримала єдину стилістику в музиці і в одязі — це дуже важливо. Вони побудували дуже красивий контраст — поєднання білого і чорного, а далі все пішло за законами жанру: обов'язково джинси, обов'язково гламурні вставки, мереживо, стрази, а в першому виході — сексуальний мінімалізм, що знову-таки говорить про їхній хороший смак. Мінімалізм взагалі в фаворі, а надати йому ще сексуальності — це дуже цікаво і важливо саме для такого проекту, який має стати насамперед популярним.