Палата «Лордів» — «палата №6»

Палата «Лордів» — «палата №6»

Прогнози — таки невдячна справа, правду люди кажуть. По світу назбиралася вже чимала армія «євробаченнязнавців» — формату цього конкурсу, стандартів, пісень, смаків, і де вони тепер з їхніми коментарями? У списках букмекерів були, звичайно, гарячі фінські хлопці — монстри «Лорді», але ніхто не сприймав усерйоз ймовірність їхньої перемоги на європейському пісенному змаганні. А виявилося, що протестного електорату в 38 країнах Європи назбиралося ого-го, і їхній вибір зробив погоду в Афінах.

Полуниця з вершками...

Полуниця з вершками...

Практично ввесь київський бомонд, еліта, VIP-и і зірки відзначилися на українському тижні прет-а-порте Ukrainian Fashion Week. Утім серед гостей першого ряду мало завсідників, людей, які справді цікавляться модою, тенденціями, українськими дизайнерами — цього року титул найдопитливіших і найзатятіших модниць можна віддати Олександрі Кужель і Світлані Ноябрьовій, дружині телеведучого Іллі Ноябрьова, дивує відсутність найдисциплінованішої відвідувачки модних показів — Людмили Омельченко.

Для тих, кому за 40

Для тих, кому за 40

На ринок глянцю вийшов новий гравець, новий жіночий журнал «Зимняя вишня». В ситуації, коли кіоски переповнені ліцензованими міжнародними гламурними журналами, власними кальками й оригіналами, і з текстами, і з порадами, і з розкішними фешн-сторі, і таким, і сяким жіночим чтивом, запуск нового проекту має бути дуже грамотним і добре прорахованим.

Олімпіада в коричнево-бежевих тонах

Олімпіада в коричнево-бежевих тонах

Учора в Турині був День України, той самий привід, коли у винуватців події все має бути прекрасне — і думки, і спортивні досягнення, і костюми. Сторінку «Стиль» у даному випадку цікавлять останні, адже костюми національної олімпійської збірної зазвичай обговорюють не менше, ніж якість металу, з якого зроблено зароблені медалі. І, чесно кажучи, в українських традиціях — критикувати зовнішній вигляд наших олімпійців, часто ця критика йде і від самих спортсменів: нудні кольори і крій, немодні фасончики. Із підрядником цьогорічного парадного гардеробу для спортсменів НОК визначився ще у жовтні — вибрали компанію VD One, яка шиє чоловічий одяг і має однойменну мережу магазинів.

Після «Джоконди» буде «Єва»

Після «Джоконди» буде «Єва»

«Усі власники ресторанів знають: найбільш ходовий день — п'ятниця, на цей день і замовляють більше всього риби. Тому в неділю чи понеділок ніколи не замовляй рибу, якщо не знаєш особисто шеф-кухаря. Особливо під різними соусами», — так навчав своїх подружок знаменитий американський кухар, автор книги «Таємниці кухні» Ентоні Бурден. Про п'ятницю слід пам'ятати і організаторам світських вечірок: тиждень може бути зовсім порожній, а в п'ятницю від 3 до 6 гламурних запрошень, і світські леви і левиці, які й роблять показ, вечерю, презентацію чи танці гучним заходом, про який потім напишуть, в п'ятий день тижня нарозхват.

Що «не змогла» Мата Харі?

Що «не змогла» Мата Харі?

Фальшстарт після зимових святок дали брюнетка Асія Ахат і блонд-дует «69», яких вона продюсує. Не дочекавшись Водохреща, формального закінчення свят, вони на два дні «зафрахтували» дві київські кіностудії: 17 січня — студію науково-популярних фільмів, а 18 — кіностудію імені Довженка, і зняли по новому кліпу. «Фішка» цього дуплету полягає в тому, що в музичному відео на пісню «Не смогла» дуету «69» знімалася Асія Ахат. Як актриса, пояснює менеджмент співачки і скрипальки. А в кліпі Асії Ахат «Принцип Мата Харі» знялися віолончелістка Віолетта і флейтистка Діана із групи «69». Теж як актриси.

Вінні-Пуху — 80. По-моєму, так!

Вінні-Пуху — 80. По-моєму, так!

Десь у ці дні, перед Різдвом 1925 року на сторінках газети «Лондон івнінг ньюз» в оповіданні «Неправильні бджоли» вперше з'явився кумедний плюшевий ведмедик Вінні-Пух. Син літератора Алана Александра Мілна Крістофер Робін дуже любив гратися зі своїм плюшевим ведмедиком, якого він назвав на честь побаченого у лондонському зоопарку мишка Вінні, він і став героєм оповідань, а хлопчик-друг Пуха — Крістофер Робін — тезка і портрет реального Крістофера Робіна. Звідки ж тоді взялися Віслючок, Паць, Кенгуру? З дитячої Крістофера, де вони жили у плюшевій подобі. У 1926 році популярні оповідання вийшли окремою книжкою, а потім у перекладі 40 мовами світу.

Без Бурди

Без Бурди

У ніч на 3 листопада в місті Оффенбург у 96-річному віці закінчила свій земний шлях Енне Бурда, яка навчила жінок в усьому світі не чекати манни діорівської від чоловіків і коханців, а шити й вишивати своє щастя власноруч.

Cherry — онука Остапа Вишні

Cherry — онука Остапа Вишні

Нарешті наш естрадний олімп почали розбавляти нові люди — у них хороші фігури, імениті стилісти, високі амбіції, дорогі кліпи і... Далі два варіанти — або вони марять музикою з дитинства, займаються з репетиторами, маячать на конкурсах, фанатіють у студіях, або в них щедрі покровителі і непереборне бажання слави. Минулої неділі, отримавши запрошення в клуб «Петіпа» на презентацію дебютного кліпу молодої співачки, та ще й з таким штучним ім'ям Cherry, думки, відверто кажучи, були недобрі. Підозри кивали на варіант № 2. Потім концептуальні вишневий сік і цукерки iз заспиртованою вишнею пом'якшили стрес очікування. А коли на сцену вийшла мила і світла молода дівчина, яка від надмірної любові до вишневого компоту, вишень і черешень у вигляді ягід, іграшок, заколок узяла собі вишневий псевдонім Cherry, заговорила красивою українською мовою і дуже природно й невимушено відповіла на запитання журналістів, які просто з танцполу й розпитували співачку, від душі відлягло.